Kolejna smakowita recenzja? Proszę bardzo! Zwłaszcza, że za chwilę mamy weekend. Tym razem zdrowo i pysznie! Dostałyśmy mega pakę dobroci z firmy Foods by Ann. Słyszeliście o marce? Jesteśmy przekonane, że tak, ponieważ jest to autorska marka samej Anny Lewandowskiej i przez nią stworzona. Foods by Ann – to młoda marka, która powstała w 2016 roku, ale już może pochwalić się dużymi sukcesami i popularnością. Sama pomysłodawczyni projektu o swojej marce mówi: „Foods by Ann to moja marka spożywcza, która dba o Ciebie i o Twoje zdrowie”.

W e-sklepie znajdziemy już nie tylko produkty spożywcze przygotowane według receptury Anny Lewandowskiej, ale także inne przedmioty i gadżety autorstwa jej pomysłu i sygnowane logo Foods by Ann. Foods by Ann – to całkowicie zdrowe produkty, które powstają tylko z naturalnych i wyselekcjonowanych składników. Nie zawierają żadnych sztucznych barwników ani żadnej chemii. Sama natura. Są odpowiednie dla alergików, ponieważ nie zawierają laktozy ani glutenu. Nadają się także dla sportowców i osób na diecie. Niektóre produkty są przygotowane właśnie z myślą o tej grupie konsumentów.

To, na co zwróciłyśmy uwagę na wstępie to niewątpliwie szata graficzna produktów. Wszystkie produkty są konsekwentnie utrzymane w tej samej kolorystyce. Szata graficzna jest elegancka i bardzo nam się podoba.

A teraz to, co „tygryski lubią najbardziej”, czyli przechodzimy do konkretów. Na początek przepyszne musli bezglutenowe, które stało się naszym śniadaniowym must have. Nasz wariant smakowy to truskawka & wiśnia & porzeczka, który w 100 % trafia w nasze gusta. Uwielbiamy takie połączenia smakowe. Musli zamknięte jest w hermetycznym woreczku i zapakowane w tubę, w której je przechowujemy. Tuba też jest fajnym elementem dekoracyjnym naszej kuchni. Uwielbiamy dodawać musli do jogurtu bądź zalewać ciepłym mlekiem – to nasze ulubione wersje. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy też nie podjadały musli między posiłkami, bez niczego, od tak sobie, prosto z tubki. Musli stworzone zostało na bazie bezglutenowych płatków owsianych. Masa netto produktu wynosi 350g, a do jego wyprodukowania użyto aż 336 g świeżych owoców. Nas bardzo satysfakcjonuje ta statystyka i jest wciąż rzadkością na rynku. Zazwyczaj do produkcji używa się zdecydowanie mniej owoców. Dlatego też ogromny plus dla marki. My jesteśmy zachwycone!
To tylko przedsmak tego, co chciałybyśmy Wam pokazać. Jak widzicie na załączonym zdjęciu produktów jest znacznie więcej, dlatego wyczekujcie kolejnych postów!

A tu znajdziecie wszystkie pyszności Foods by Ann: https://foodsbyann.com/
FB: https://www.facebook.com/FoodsByAnn
My rekomendujemy!