Uwielbiamy naturalne, a dodatkowo pięknie pachnące kosmetyki. Dlatego dziś przychodzimy do Was z recenzją kosmetyków marki, którą już kiedyś prezentowałyśmy, ale warto o niej przypominać. Mowa o marce Fresh&Natural. Marka ta tworzy kosmetyki w oparciu o skarby, jakie możemy czerpać z natury. Kosmetyki są w 100% naturalne, są wegetariańskie oraz wegańskie, wyrabiane ręcznie, nie zawierają PEGów ani SLS, nie są testowane na zwierzętach. Czegóż chcieć więcej?

Testowałyśmy 3 przepięknie pachnące kosmetyki pielęgnacyjne. Coś dla ciała – cukrowy peeling o zapachu mokki i czekolady, czyli połączenie idealne. Niewielką ilość peelingu nakładamy na zwilżone ciało i wmasowujemy okrężnymi ruchami, następnie spłukujemy. My stosujemy peeling 2-3 razy w tygodniu. Jest to bardzo wydajny produkt (250g). Kosmetyk świetnie oczyszcza, złuszcza i masuje skórę. Tego typu produkty wpływają także korzystnie na ukrwienie, poprawiają krążenie krwi i stymulują pracę układu krwionośnego. Skóra po zabiegu z peelingiem jest gładka, dobrze nawilżona i przepięknie pachnie! Łączymy więc przyjemne z pożytecznym.

To małe cudeńko o przepięknym malinowym zapachu jest ekspertem do zadań specjalnych. Polecamy Wam serdecznie ten balsam do ust, świetnie się sprawdza podczas gdy pogoda nie sprzyja naszym delikatnym wargom. Gwarantujemy ukojenie, złagodzenie podrażnień i regenerację, a wszystkiemu towarzyszy przepiękny, naturalny zapach malin. Po zastosowaniu balsamu usta są miękkie, delikatne, rany i zaczerwienia znikają, a brzydkie skórki przestają być widoczne. Balsam jest również bardzo wydajnym produktem. Wystarczy niewielka ilość rozprowadzona na ustach, stosujemy kilka razy dziennie, kiedy tylko mamy taką potrzebę i ochotę. Polecamy także balsam jako bazę pod pomadkę lub błyszczyk.

Macie problemy ze skórkami wokół paznokci albo z samymi paznokciami? W takim razie przedstawiamy Wam maleństwo, które działa cuda, a na dodatek pachnie świeża i dojrzałą cytrynką. Balsamem można smarować także całe dłonie. Po kilkukrotnym regularnym stosowaniu naszej „cytrynki” zauważyłyśmy, że paznokcie stały się mocniejsze, mniej łamliwe i zdecydowanie przestały się rozdwajać. Skórki natomiast stały się miękkie i łatwe do usunięcia. Nie są już tak uciążliwe, jak kiedyś. Skóra wokół paznocki jest nawilżona, a wszelkie rany i zaczerwienienia powstałe w tym obrębie zostały zlikwidowane. To cudeńko mamy zawsze pod ręką!

Polecamy Wam serdecznie kosmetyki Fresh&Natural. Na pewno się nie zawiedziecie. My testowałyśmy kilka produktów tej marki i każdy sprawdził się u nas idealnie!

Zapraszamy: http://freshandnatural.pl/pl/
FB: https://www.facebook.com/FreshNatural-644738992210112/

My rekomendujemy!