Mamy też coś dla Waszych Pociech. Coś, co stało się hitem nie tylko naszych młodszych testerów, ale także naszym. Mowa o żelkach, zdrowych żelkach. Przyznajcie się kto nie lubi żelek? My uwielbiamy! Żelki Frutaki Bio firmy Just Fruits są zdrowe, bio i nie posiadają żelatyny, cukru, glutenu ani sztucznych dodatków.

Od firmy Just Fruits otrzymałyśmy do testów dwa smaki żelek, są to Pani Truskawka i Pan Egzotyczny. Oba warianty smakowe bardzo nam przypadły do gustu. Są przepyszne! Pan Egzotyczny to połączenie smaku jabłka, marakui i mango. Po otwarciu paczuszki wyczuwamy bardzo naturalny, mocno owocowy zapach, który od razu wywołuje ślinotok. W składzie żelek mamy aż 97% owoców, imponujące, prawda? Żelki nadają się dla dzieci, ponieważ są małe, idealne do rączki i co najważniejsze miękkie, łatwo je pogryźć. Są też bardzo soczyste i owocowe oraz orzeźwiające.

W opakowaniu mamy bardzo dużo malutkich żelek. Skoro przy opakowaniu jesteśmy, to plusem jest niewątpliwie otwarcie, wystarczy delikatnie pociągnąć we wskazanym miejscu. Dzieci poradzą sobie z tym bez problemu. Sama szata graficzna jest bardzo dziecięca i kolorowa. My jesteśmy zakochane w tych żelkach. Cieszymy się, że teraz możemy jeść ulubione żelki bez wyrzutów sumienia.

Zapraszamy: http://justfruits.pl/
FB: https://www.facebook.com/zelkibio/

My rekomendujemy!