Gdy bliski potrzebuje opieki na stałe bardzo często musimy przeorganizować nasze życie. Stajemy w nowej roli – opiekuna, który jest odpowiedzialny za stan zdrowia i jakość życia drugiej osoby. Czas, który poświęcamy bliskiej osobie, wymaga od nas wiele uwagi i empatii. Sprawmy, aby były to dobre chwile, które będą niosły również te miłe wspomnienia. Marka Over Clean szczególnie troszczy się o seniorów i osoby, które sprawują nad nimi opiekę. To z myślą o nich powstała seria niezawodnych i skutecznych produktów, które wpływają na polepszenie warunków życia osób starszych.

Czynności pielęgnacyjne, zachęcanie do aktywności fizycznej, przygotowywanie posiłków to tylko kilka z pośród wielu zadań opiekuna. Należą do nich również prace porządkowe. Sprawując opiekę nad osobą starszą wiemy jak bardzo ważna jest czystość, w pomieszczeniach, w których przebywa. Często my również korzystamy z tych przestrzeni.

Procesy starzenia są nieubłagalne, a w raz z nimi pojawiające się wstydliwe dolegliwości. Często opiekun musi zmierzyć się z nieprzyjemną wonią przy myciu czy zmianie pampersa. Niestety trudniej jest znieść zapach jaki unosi się nad przesiąkniętym moczem fotelem, krzesłem czy kanapą. To samo dotyczy pościeli i odzieży, której często nie pomaga pranie. Jak sobie poradzić z pozbyciem się zapachu moczu z tkanin i innych powierzchni? Chcąc poprawić jakość i komfort naszego wspólnego życia postawmy na produkty dedykowane i przyjazne osobom starszym i ich rodzinom. Najlepiej jeśli będą to produkty naturalne i ekologiczne, które skutecznie usuwają wszelkie plamy pochodzenia organicznego, a w tym mocz oraz pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Po ich użyciu nasz dom będzie odświeżony, pachnący, a my będziemy czuli się w nim komfortowo i bezpiecznie.  

Bezpieczne środki czystości przyjazne dla rodziny

Wróć do natury i ciesz się tym, co może Ci ona zaoferować. Jeżeli poszukujesz produktów czystości, które są przyjazne dla osób starszych, a przy tym są bezpieczne dla środowiska Seria Over Clean została stworzona z myślą o Tobie! Są to środki czystości biodegradowalne i całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, osób starszych, zwierząt jak i natury. Po ich użyciu Twój dom będzie odświeżony, a w powietrzu będzie unosił się ich delikatny zapach. 

URINE FREE OVER CLEAN to skuteczny i w 100 proc. biodegradowalny, bioenzymatyczny i ekologiczny środek czystości. Jest całkowicie bezpieczny –  może być stosowany w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci i osoby starsze. W sposób trwały usuwa plamy i neutralizuje zapach moczu oraz innych zabrudzeń pochodzenia organicznego tj. kawy, trawy. W swoim składzie zawiera bioenzymy, które działają bezpośrednio na kryształki kwasu moczowego, usuwają zabrudzenia oraz niwelują nieprzyjemny zapach uryny. W kontakcie ze skórą nie alergizuje i nie powoduje podrażnień. Usuwa zabrudzenia z wszelkiego rodzaju powierzchni np. z dywanów, materacy, tkanin, tapicerek, ubrań, ręczników, pościeli, podłogi, glazury, ceramiki itp.

Dlaczego warto stosować produkt URINE FREE?

  • Dzięki innowacyjnej formule produkt działa szybko i skutecznie. Doskonale radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami pochodzenia organicznego. Działa nie tylko powierzchniowo, ale i wnika w głąb zabrudzenia.
  • Niezależnie od powstania plamy doskonale neutralizuje przykre zapachy z moczu, kału, wymiocin, trawy, kawy itp.
  • Niejonowe środki powierzchniowo czynne usuwają plamy ze wszystkich powierzchni i jednocześnie zapobiegają zaleganiu i powstawaniu brudu.
  • Praktyczne opakowanie z atomizerem ułatwia rozprowadzanie produktu na wybrana powierzchnię.

 

Pojemność:

URINE FREE 250 ml – 26,99 zł

URINE FREE 700 ml – 63,99 zł

URINE FREE 5 litrów – 355,99 zł

NOVITAS OVER CLEAN to wysokiej jakości odświeżacz powietrza w sprayu, który dzięki zawartym molekułom szybko i skutecznie pochłania i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki swojej innowacyjnej technologii, produkt skutecznie absorbuje nieprzyjemna woń, pozostawiając w pomieszczeniu długotrwały i przyjemny efekt kwiatowej świeżości. Preparat doskonale nadaje się do neutralizowania zapachów w domu, biurze czy też wnętrzu samochodu.

Pojemność:

NOVITAS 250 ml – 21,50 zł