Gucci By Gucci pour Homme to dominujący, męski zapach. Dzięki wyjątkowym esencjom uczyni z ciebie mężczyznę, który nie zna ograniczeń i który jest w stanie zrobić wszystko. Intensywny zapach tytoniu i fiołka po chwili ustępują nutom drzewnym brzozy oraz bergamotce, które stopniowo zbiegają się ze specyficznym aromatem cedru, cyprysu i skóry. To ta ostatnia nuta właśnie dodaje perfumom By Gucci pour Homme męskości, której pragnie każda kobieta.

Przestań chować się za nudnym zapachem. Perfumy Gucci są innne. Mężczyzna, który odkryje ich siłę, stanie się magnetyzujący dla swego otoczenia. Zapach ten po prostu wyznacza styl. Bądź i ty tym, który go wyznacza! Mężczyzną, któremu nie jest obca zmysłowość i temperament. Osobowością, która nie boi się wyróżniać w tłumie.

 

70

Gucci by Gucci pour homme to zapach stworzony dla współczesnego eleganckiego mężczyzny: człowieka inteligentnego, nonszalanckiego, o doskonałym guście.

Linia głowy: bergamotka, cyprys, fiołek

Linia serca: pieprz, kadzidło, skóra, tytoń

Linia podstawy: paczula, cedr, ambra

71

 

72

To zapach dla nowoczesnego mężczyzny, a mimo to niesie w sobie ślady sławnego dziedzictwa – srebrny podpis Gucciego i klasyczną elegancję, która jest charakterystyczna dla tego domu mody. Jaki jest mężczyzna Gucci? Elegancki, nowoczesny, lekko nonszalancki, nic go nie wyprowadzi z równowagi. By Gucci Pour Homme oparty jest na bazie ambry i skóry, ale serce ma kwiatowe, a całość łagodzą świeże nuty. Osiągnie on namiętny ciepły uwagę obecnego człowieka, któremu nie jest obcy do luksusu i namiętności zmysłowej. Skład perfum – Głowa: cyprys, brzoza, bergamotka, fiołek, Serce: kadzidło, skóra, tytoń, Podstawa: cedr, paczula.

73 74

 

My rekomendujemy!