O kaliskiej Fabryce Koronek i Firanek HAFT S.A. pisałyśmy wczoraj. Kto z Was sprawdził, czy ma produkty tej firmy w domu? Jeśli okazało się, że nic się nie znalazło, koniecznie kupcie coś do przetestowania. Gwarantujemy, że wrócicie po więcej. Na pewno w Waszym sklepie są produkty firmy HAFT. A jeśli nie, odsyłamy do poprzedniego postu, tam znajdziecie link do sklepu online, gdzie cały asortyment macie na kliknięcie myszką.

Dziś przeczytacie naszą opinię o 3 różnych produktach: panelu żakardowym, firance młodzieżowej oraz obrusie plamoodpornym.

Panel żakardowy – to nowość zarówno w ofercie firmy HAFT, jak i nowość dla nas. Nigdy wcześniej nie miałyśmy do czynienia z panelem, ale bardzo się cieszymy, że mogłyśmy poznać ten rodzaj dekoracji. Nasz panel posiada wymiary 150cm x 250cm. Jest gotowy do zawieszenia na tunelu. Nasza reakcja po zawieszeniu: wow! Bardzo fajny efekt! Coś innego, niż firany czy zasłony. Salon stał się zupełnie inny. Wzór inspirowany paskami zebry to niewątpliwie oryginalne i nowoczesne wzornictwo. Taki panel sprawdzi się zarówno do stylowego pomieszczenia jako małe „przełamanie” klasyki, jak i do bardzo modnego i nowoczesnego wystroju. Rewelacja! Kolor jest śnieżnobiały z prześwitującymi pasami. Pomimo prania nie stracił swojej bieli, co jest oczywiście wielkim plusem. Bardzo łatwo i szybko zakłada się na tunel. Produkt jest oczywiście produktem polskim. My jesteśmy zachwycone, a nasi goście bardzo zainteresowani panelem!

017 018 019

Kolejnym produktem jest firanka młodzieżowa. Sprawdzi się również jako firanka dziecięca. Nam się bardzo podoba. Stanowi świetne dopełnienie pokoiku najmłodszych i pokoju naszej młodzieży. Ożywia pokój i dodaje mu kolorów oraz „radości”. Na grafice umieszczono kolorowe „kadry” z boiska piłki nożnej. Firanka jest śnieżnobiała, a kolorowe motywy mają bardzo wyraziste i intensywne napigmentowanie kolorów. Bez obaw można prać w pralce, oczywiście w odpowiedniej temperaturze. Kolory pozostają takie, jakie przed praniem. Bardzo łatwo się zakłada, firanka jest na taśmie marszczącej. Produkt jest oczywiście polski. Nowoczesna, ale zarazem pasująca do każdego pokoiku. Naszą opinię podzielają również Ci, u których w pokoju będzie to cudo wisiało. Firanka „jest super i chcę już ją mieć w pokoju”! Nie pozostało nic innego… 🙂

032 035 036 42

Obrus tkaninowy plamoodporny – zakochałyśmy się w kolorystyce! Mamy wersję jasny beż i ciemny brąz. Klasyczny, stonowany, ale nie za ciemny i wcale nie nudny! Bardzo nam się podoba. Obrus można dostać w sumie w 4 wersjach kolorystycznych i w 2 wariantach jeśli chodzi o wymiary. Obrus bardzo dobrze się prasuje. Można go prać w pralce, nie traci swoich walorów jakościowych, ani koloru. Nie tylko nadaje kuchni przytulności, ale też bardzo ją upiększa. A na dodatek jest plamoodporny. Wystarczy zetrzeć ściereczką lub po prostu ręcznikiem papierowym plamę po dopiero co rozlanym napoju, sosie czy innym płynie. Plamy nie widać, a my nie przejmujemy się, że jakaś plama zepsuła nam spotkanie. Panie Domu wiedzą o czym mowa. Koniec z dyskomfortem brudnego obrusu, nawet, kiedy wypadek zdarzy się już na początku spotkania.

059 063 065

Jak podobają Wam się produkty firmy HAFT S.A.? Nam bardzo!

Zapraszamy raz jeszcze na stronę internetową: http://haft.com.pl/

oraz na FB: https://www.facebook.com/Haft1878

My rekomendujemy!