18

Opis produktu – cechy

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth NFC S700
– Technologia Bluetooth 4.1
– Szybkie parowanie NFC
– Bezprzewodowy i przewodowy tryb pracy
– Połączenie multipoint
– Efekt audio 3D
– Wbudowany mikrofon wielokierunkowy
– Słuchawki składane
– Wbudowany akumulator
– Do 15 godz. słuchania muzyki

15

16

18

Dane techniczne

A2DP: Tak
Budowa: On-Ear
Maksymalny czas rozmowy: 15 h
Położenie mikrofonu: Mikrofon zintegrowany
Regulacja głośności: Tak
Typ: Stereo
Wersja Bluetooth: 4.1
Kolor: Czarny
Seria: S700
Marka telefonu komórkowego: Uniwersalny

Gwarancja

2 lata gwarancji

19

20

21

 

Hama – Fabryka dobrych pomysłów!

Już od pierwszych dni działalności firmę charakteryzuje kreatywność, innowacyjność oraz ciągłe poszukiwanie nowych, atrakcyjnych rozwiązań technicznych w dziedzinie wszelkich akcesoriów.

To jest Hama!

Wiodący specjalista w dziedzinie akcesoriów

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

22

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

23

 

26

 

Do najważnieszych zalet firmy Hama Polska można zaliczyć:

  • Przede wszystkim marka

   Dobrze rozpoznawana marka i znak handlowy to podstawa! Akcesoria Hama zyskały już swoich zwolenników w całej Europie i na świecie, o czym może świadczyć choćby liczba wielu przedstawicielstw Hama rozsianych po wszystkich kontynentach.

  • Po drugie – różnorodny asortyment

   Spełnianie nawet najbardziej wyszukanych życzeń klientów w dziedzine akcesoriów jest dla nas prowdziwą przyjemnością oraz ambicją!

  • Po trzecie – Sprawnie działający serwis

   to najsilniejszy dział w naszej firmie, który tworzy serce całego systemu opieki nad klientem. Błyskawiczna reakcja na zamówienia, opieka i zaangażowanie handlowców pracujących w terenie to z pewnością zalety pozwalające uzyskać miano nowoczesnej firmy na miarę XXI wieku.

  • Po czwarte – System Hot-Line

   to najmłodsza komórka w naszej firmie, jednak z wielkimi widokami na przyszłość. Już w chwili obecnej system informacji Hot-Line pozwala naszym klientom w bezpośrednim kontakcie z serwisantem na uzyskanie najważniejszych informacji o produkcie oraz doborze odpowiednich akcesoriów.

  • Po piąte – magazyn – solidny fundamet firmy!

   Hama Polska posiada obecnie magazyn o powierzchni 1700 m², mieszczący ponad 2000 palet, dokonując wysyłki ponad 5 tyś. produktów dziennie, a dzięki dwuzmianowemu systemowi pracy możemy szybko i sprawnie realizować wszystkie zamówienia.

   Po złożeniu tych wszystkich elementów w jedną całość wyłania się obraz firmy nowoczesnej, sprawnie działającej, przyjaznej klientom, która dostosowuje się w każdym względzie do ich potrzeb oraz firmy o przejrzystych strukturach, co gwarantuje dużą wydajność pracy.

My rekomendujemy !

Comments

comments