Czas na przedstawienie HIT-u tego roku !

Prezentuję  Wam nowość. Pierścionki elastyczne z koralików, które obecnie staja się absolutnym HIT-em modowym!
Są mega wygodne i świetnie dopasowują się do palców naszej ręki.


Świetnie wyglądają pojedynczo jak również łączone w różnych zestawieniach kolorystycznych, nawet po kilka na jednym palcu ręki.
Dzięki temu, ze są lekko elastyczne świetnie dopasowują się do rozmiarów naszych palców. Można je nosić na różne sposoby, np na kciuku  i tez świetnie się prezentują. I to jest w nich najlepsze, bo za każdym razem dają wspaniały i niepowtarzalny efekt. Z pewnością możesz je nosić do stylizacji wieczorowej, jak i na co dzień.


Dobór kolorów jest szeroki i niebawem będzie jeszcze większy w Angel Bright.
Oto stronka, gdzie można obejrzeć i zakupić te pierścionki.
https://angelbright.pl/kategoria-produktu/kolekcja-pierscionkow/
Pierścionki te są wykonane z koralików szklanych jak również z kamienia półszlachetnego takiego jak hematyt czy spinel, który to pięknie się mieni. Wymienione kamienie  wraz bardzo wytrzymałą bazą pierścionka,dają gwarancję na to, że długo będziesz mogła się cieszyć swoją błyskotką. Z pewnością dadzą radę , nosząc je, nawet przy kobiecych obowiązkach takich jak  w domu czy w kuchni.

Dla lepszego dopasowania można zamówić w określonych rozmiarach lub w rozmiarze indywidualnym. Na stronie Angel Bright jest podany bardzo prosty sposób, jak możesz zmierzyć wymiar w warunkach domowych.

 

My Rekomendujemy !