IL SALONE MILANO to marka najczęściej wybierana przez najlepszych fryzjerów od niemal 40 lat. W latach 80-tych ubiegłego stulecia zachwycono się produktami IL SALONE MILANO w najlepszych salonach fryzjerskich we Włoszech i w krótkim czasie marka podbiła wiodące salony fryzjerskie na całym świecie. Obecnie ponad 300 tysięcy profesjonalistów nadal wybiera formuły IL SALONE MILANO oferując swoim klientom sprawdzoną jakość i doskonałe rezultaty. 

 

 

Moją przygodę z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi Il Salone Milano rozpoczęłam jakieś trzy tygodnie temu, więc myślę, że już mogę wyrazić swoje zdanie na ich temat. Do tej pory zawsze stosowałam kosmetyki drogeryjne, tym bardziej byłam ciekawa jak sprawdzi się u mnie duet szamponu i odżywki, którą stosują fryzjerzy.
Klasyczne, bardzo eleganckie opakowania prezentują się gustownie na łazienkowej półce, mimo, że to produkt włoski, mamy również opisy w języku polskim.

Szampon przeznaczony do włosów normalnych i suchych, ma konsystencję lekko żelową, jest przeźroczysty, świetnie się pieni i do tego pięknie pachnie, świeżo i przyjemnie, zapach bardzo długo utrzymuje się na włosach. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina by dokładnie umyć włosy, doskonale oczyszczając zarówno je jak i skórę głowy. Włosy po umyciu są lekkie, miękkie i wygładzone.

Odżywka również przeznaczona do włosów normalnych i suchych jest gęsta, kremowa w kolorze białym. Dość trudno jest wydostać ją z opakowania. Również bardzo przyjemnie pachnie. Wystarczy pozostawić ja na włosach na ok. 2 min, by cieszyć się łatwością rozczesywania, miękkością i nawilżonymi włosami.

Ten duet sprawił mi wielką przyjemność, ponieważ we własnym domu, mogę sprawić, że moje włosy wyglądają jak po wizycie u fryzjera. Włosy są nawilżone, odżywione, ale nie obciążone. Nie puszą się, tylko są bardziej zdyscyplinowane, oraz dużo łatwiejsze do ułożenia, a do tego długo i pięknie pachną.

 

My rekomendujemy!