ASCO jest autoryzowanym przedstawicielem marek Malizia, Intesa, Nike i Acca Kappa w Polsce.

Dostarczamy zapachy zarówno na rynek tradycyjny jak i nowoczesny

Od początku lat 90, współpracujemy z włoską firmą Mirato, producenta takich marek jak Malizia, Intesa czy Intesa Vitacell.

Naszą pozycję zawdzięczamy ludziom, którzy nam zaufali i współpracują z nami od lat, ciągle rozszerzamy sieć naszych partnerów.Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, możemy docierać do Państwa nawet w najdalszych zakątkach Polski.

8

Wielki ładunek energii na cały dzień. Intesa Energy Power to zapach o mocnych drzewnych nutach, dających wrażenie siły i witalności. Włoska woda toaletowa dla mężczyzn Intesa Energy Power, nowość na polskim rynku kosmetycznym.
Intesa Energy Power to zapach o mocnych intensywnych drzewnych nutach, dających poczucie siły i witalności. Ta niezwykle aromatyczna woda toaletowa przeniesie Cię w świat przygody, naładuje pozytywną energią na cały dzień i pobudzi do działania. Zapach dodaje energii, prowokuje, przyciąga kobiece spojrzenia i intryguje. Chcesz uwodzić? Wypróbuj Intesa Energy Power!
Intesa Energy Power to propozycja firmy Mirato, producenta kosmetycznego, który na włoskim rynku działa od 1960 roku.

Dezodorant do ciała polecany także do wrażliwej skóry. Zapewnia długotrwały zapach i uczucie świeżości. Przetestowany dermatologicznie. Pojemnik pod ciśnieniem.

INTESA Energy Power to balsam po goleniu dla mężczyzn o łagodzących i tonizujących właściwościach, który doskonale radzi sobie z podrażnieniami oraz zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Stosowanie balsamu zapewnia skórze uczucie świeżości, a także widocznie poprawia witalność skóry. Przedstawiany przez nas produkt nie zawiera alkoholu, zatem może być stosowany przez osoby o szczególnie wrażliwej skórze czy też skórze skłonnej/podatnej na podrażnienia.

9 10 11 12 13 14 15 16 17

My rekomendujemy !