A dziś przed nami kolejny certyfikowany producent organicznych oraz ekologicznych kosmetyków – IVA NATURA. W kosmetykach tej marki próżno szukać szkodliwych substancji. Kosmetyki IVA NATURA produkuje się na bazie roślin uprawianych w Anatolii. Rośliny te uprawiane są na dużych wysokościach, zasilane wodami z górskich potoków, a tereny na których rosną są bogate w tlen. Produkcja kosmetyków odbywa się pod stałą kontrolą laboratorium. Czym są zatem kosmetyki organiczne? Na stronie IVA NATURA znajdujemy taką definicję:

„Kosmetyki organiczne to produkty do pielęgnacji, które zapewniają zdrowie i urodę w poszanowaniu przyrody i środowiska (…) Kosmetyki organiczne muszą zawierać składniki, które zostały wyhodowane zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego, których ekstrakty zostały pozyskane zgodnie z takimi zasadami oraz w przypadku których cały proces produkcji jest poddawany zewnętrznej certyfikacji”.

6

Bardzo fajnie, że coraz więcej takich firm jest dostępnych w Polsce. Kosmetyki IVA NATURA są opakowane w proste, ale ładnie wyglądające buteleczki i kartoniki. Oprócz tego spójrzcie tylko jak pięknie zapakowane do nas przyszły! Wyglądają jak małe prezenciki. Bardzo nas to zauroczyło. W ofercie marki znajdziecie m.in. kosmetyki do demakijażu, do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, żele do kąpieli. Są także kosmetyki dla dzieci.

My dziś chcemy Wam zaprezentować szampon i odżywkę oraz lotion do stóp.

9

Szampon przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Pojemność to 400ml. Szampon równomiernie rozprowadzamy na włosach delikatnie go wmasowując w skórę, a następnie spłukujemy wodą. Jest to wydajny produkt i dzięki dozownikowi posiada łatwą aplikację. Wyprodukowany został na bazie esencji z tymianku. Szampon nie pozostawia tłustej warstwy ani nie obciąża włosów. Przyjemnie pachnie. Włosy po jego użyciu są dobrze nawilżone i gładkie. Fajnie się rozczesują, są lśniące i odżywione.
8
Odżywka do włosów – również przeznaczona do codziennej pielęgnacji. W buteleczce znajduje się 250ml produktu i jest to podobnie, jak w przypadku szamponu bardzo wydajna rzecz. Wyprodukowana także na bazie ekstraktów z tymianku. Nakładamy na włosy, delikatnie wmasowujemy w skórę i pozostawajmy na 5min., po czym spłukujemy wodą. Odżywka ma podobne właściwości pielęgnujące co szampon. Również nie obciąża włosów. Włosy są za to gładkie, miękkie i pięknie pachną. Są także odżywione i lśniące. Szampon i odżywka tworzą fajny zestaw. Możemy polecić np. na prezent dla bliskiej osoby.
9
Lotion do stóp – zupełnie inny kosmetyk, niż wcześniejsze dwa, ale równie skuteczny. Ta perełka jest wyprodukowana na bazie dziurawca. Dziurawiec posiada właściwości antybakteryjne i antywirusowe, co jest niezwykle cenne dla naszych stóp. Lotion wmasowujemy w stopy raz dziennie lub dwa razy dzienne. Czekamy, aż się całkowicie wchłonie i cieszymy się z gładkich i miękkich stóp. Produkt wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Przyjemnie pachnie. Buteleczka z praktyczną i higieniczną pompką ma pojemność 100ml. Nasze stopy są warte tego kosmetyku, które je pielęgnuje oraz odbudowuje popękaną i podrażnioną skórę.
10
Wiecie co musicie koniecznie zrobić? Oprócz zakupów na stronie https://sklep.ivanatura.pl/ polecamy przeczytanie opisów kosmetyków, a także opisu idei marki – są po prostu poetyckie i pobudzają wyobraźnie. Do tego ta szata graficzna strony! Mamy ochotę przenieść się do Anatolii…

Zapraszamy: http://ivanatura.pl/index.html
FB: https://www.facebook.com/ivanaturapolska/

My rekomendujemy!