Laboratorium Kosmetyczne JADWIGA jest Wam już doskonale znane za sprawą RekomendacjiMarek.pl, z czego się bardzo cieszymy. Poznaliście już kilka produktów tej genialnej polskiej marki, dziś pora na kolejne, ale nie ostatnie.
Dziś bardzo fajne produkty dla cery tłustej, mieszanej i trądzikowej. Podoba nam się szata graficzna produktów marki JADWIGA. Chyba już o tym mówiłyśmy, ale jest naprawdę piękna w swej prostocie i nawiązuje do idei marki JADWIGA, do laboratorium bioodnowy. Podoba nam się dużo bieli w połączeniu z różnymi kolorami, w zależności od tego, z jakim produktem mamy do czynienia.
o
e
Tonik ziołowy – w buteleczce mamy 200ml kosmetyku. Jest to dość spora pojemność, zważywszy na to, że tonik jest naprawdę bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość polana na wacik kosmetyczny, aby uzyskać zamierzony efekt. Bardzo fajnie odświeża i oczyszcza skórę. Również doskonale nawilża skórę i ją wygładza. Skóra dzięki regularnemu stosowaniu toniku jest odżywiona. Tonik posiada także właściwości regulujące pH. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i stany zapalne. Posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Pozostawia na skórze przyjemny, lekko ziołowy zapach. Polecamy nie tylko dla tłustej i trądzikowej skóry, ale także dla wrażliwej i delikatnej.
2
w
Papka do cery trądzikowej – spójrzcie na to maleństwo, które może bardzo dużo. Papkę możemy śmiało brać w podróż i mieć zawsze przy sobie, bo jest to maleńki pojemniczek, w którym zamknięta jest papka. Papkę możecie kupić także w większym opakowaniu w sklepie online. Papkę możemy nakładać punktowo na zmiany na skórze lub połączyć ją z maseczką. Jest to szybki sposób na pozbycie się zmian trądzikowych. Można nakładać raz lub kilka razy dziennie. Już po pierwszym razie widzimy widocznie zmniejszenie podrażnień, stanów zapalnych i zaczerwienień na skórze. Papka zmniejsza oraz redukuje blizny potrądzikowe. Ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Nie tylko likwiduje trądzik ale spowalnia i redukuje powstawanie nowych stanów zapalnych. Polecamy!Polecamy zakupy w sklepie internetowym: https://sklep.jadwiga.eu/
FB: https://www.facebook.com/Kosmetyki.Jadwiga/

My rekomendujemy!