Jubiler GOLDMAR – to miejsce, gdzie każdy poczuje się wyjątkowo, zwłaszcza my – kobiety. Firma została założona przez osoby, których pasją jest biżuteria i tą pasją chcą zarazić również nas. My protestować nie będziemy! GOLDMAR – to także wybawienie dla mężczyzn, którzy chcą się oświadczyć albo kupić biżuteryjny upominek damie swego serca. GOLDMAR – to również pomocna dłoń dla zakochanych szukających najpiękniejszych obrączek ślubnych. Sklepy stacjonarne GOLDMAR znajdziecie w Wołominie i w Zielonce, natomiast online przez 24 godziny na dobę zapraszamy do sklepu tu: http://goldmar.pl/ Dokładne adresy sklepów stacjonarnych oraz mapkę dojazdu znajdziecie tu: http://goldmar.pl/sklepy Zapraszamy! Miła obsługa zawsze Wam doradzi, cierpliwie wysłucha i na pewno wyjdziecie ze sklepu zadowoleni.

25

W sklepach GOLDMAR znajdziemy piękną i elegancką biżuterię. Biżuterię zarówno klasyczną i uniwersalną, jak i bardzo modną i niepowtarzalną. Znajdziecie tu biżuterię zarówno dla siebie, jak i na prezent. Koneserzy i kolekcjonerzy na pewno się nie zawiodą.

27

Jaką dokładnie biżuterię można kupić w sklepach firmowych? Biżuterię złotą (kolczyki, krzyżyki, łańcuszki, medaliki, pierścionki, sygnety, zawieszki) oraz srebrną (bransoletki, komplety, komplety, medaliki, krzyżyki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki). W ofercie są także wspomniane obrączki – różne, nie tylko klasyczne oraz kolczyki i pierścionki z brylantami.

GOLDMAR – to nie tylko eleganckie produkty, ale również wszelkie usługi jubilerskie. Firma wykona Wam biżuterię na zamówienie (również biżuteria z brylantami i kamieniami) i naprawi zepsutą biżuterię. Możecie tu wymienić starą biżuterią na nową oraz sprzedać swoją biżuterię.

My dziś zapraszamy na prezentację pięknego pierścionka firmy GOLDMAR.

28

29

30

33

34

35

36

Otrzymałyśmy przepiękny pierścionek złoty (próba 525) z cyrkonią. Złoto jest klasyczne, czyli żółte. Rozmiar pierścionka to 15, ale oczywiście istnieje możliwość jego zmiany. Waga pierścionka – 1,19g. Pierścionek jest wykonany bardzo precyzyjnie i dokładnie. Bardzo podoba nam się to, że nie jest szeroki, tylko delikatny i wąski. Cyrkonia natomiast ma idealną wielkość – jest dobrze widoczna, ale nie jest bardzo duża. Pierścionek jest bardzo subtelny. Jest klasyczny, ale jednocześnie bardzo modny. Idealny dla współczesnej kobiety. Posiada kształt rombu, w który wpleciono okrągłą cyrkonię. Bardzo nam się podoba takie rozwiązanie. Cyrkonia jest również precyzyjnie oszlifowana. Nie ma tu mowy o zbędnych wystających elementach. Widać, że pierścionek jest robiony z najwyższej jakości kruszców. Jest idealny zarówno na prezent, jak i do noszenia na co dzień, a także jako pierścionek zaręczynowy. Delikatny, dziewczęcy, ale również bardzo kobiecy. Pasuje do każdej stylizacji i na każą okazję. Dodatkowo pierścionek otrzymałyśmy w pięknym firmowym pudełeczku. Pudełeczko ujęło nas prostotą wykonania, ale jednocześnie elegancją. Jest przysłowiową „kropką nad i” dla naszego pierścionka. Cena jak na tak piękny i wartościowy produkt jest również bardzo przystępna.

Z wielką przyjemnością rekomendujemy i z dumą nosimy!

Zapraszamy na zakupy: http://goldmar.pl/

oraz na FB firmy: https://www.facebook.com/GoldmarJubiler/