Angel Bright również przygotowała na sezon letni wiele ciekawych propozycji biżuterii z muszelek. Są piękne bransoletki i naszyjniki z muszelkami w kolorze złota i różowego złota jak również biżuteria z samych naturalnych muszelek.

Biżuteria z muszelkami to absolutny hit sezonu i must have tego lata! Podbiła serca nie tylko kobietom ze świata mody, ale również wszystkim kobietom kochającym biżuterię i piękne dodatki.

Kobiety z południowych Włoch do dzisiaj noszą naszyjniki z małych porcelanek, gdyż sądzą, iż ten talizman strzeże je przez złym urokiem i zapewnia pomyślność. Amuletów z muszli, a nawet z ich glinianych odpowiedników, używano już w starożytnym Egipcie.

KOLEKCJA MUSZELKI: https://angelbright.pl/kategoria-produktu/kolekcja-muszelki/

Wersja biżuterii z samych naturalnych kremowych muszelek i sznurka jest szczególnie polecana, ponieważ świetnie się sprawdzi nawet w ekstremalnych warunkach na wakacjach nad morzem czy na basenie. Można bez obaw kąpać się, a biżuteria wciąż wygląda pięknie. Ze sznurkiem również nic się nie dzieje i cały czas wygląda bardzo dobrze.

Trochę ciekawej historii muszelek kauri

Czy wiecie, że…… muszelki kauri, powszechnie nazywane porcelankami odgrywały znaczącą rolę u dawnych ludów.

W starożytności ludy z kręgu kultury śródziemnomorskiej, poświęciły te myszelki bogini miłości, Afrodycie i używały ich jako amuletów przeciwko bezpłodności oraz w celu utrzymania ciąży.

Łacińska nazwa najpospolitszego rodzaju muszelek „Cypraea” wywodzi się od Cypru, miejsca narodzin Afrodyty. O tym, że porcelanki poświęcono bogini miłości, świadczy fakt, że w starożytnym Rzymie muszla Cypraea pantherina była zawieszana przed wejściem do domów cór Koryntu.

Muszelki również pełniły rolę środka płatniczego w Chinach w XVI w. p.n.e. oraz w niektórych częściach Afryki od XI w. n.e.

Nic dziwnego, że i teraz kobiety są zafascynowane biżuterią z muszelkami. To piękna ozdobą do letnich stylizacji.

Do końca wakacji Biżuteria Angel Bright przygotowała dla Was specjalny rabat na kolekcję z muszelek o wartości 20% na hasło: SUMMER w sklepie internetowym www.angelbriht.pl

My Rekomendujemy !

— 

*Angel Bright*
biżuteria z kryształów i kamieni szlachetnych

www.angelbright.pl <http://www.angelbright.pl/>
<http://www.angelbright.pl/>
www.facebook.com/BizuteriaAngelBright <http://www.facebook.com/bizuteriaangelbright>
<http://www.facebook.com/bizuteriaangelbright>