Lato to chyba najprzyjemniejsza pora roku…. Bo wtedy mamy wakacje, urlopy i wypoczynek.

Wakacje kojarzą nam się z morzem, słońcem, piaskiem, błękitnym niebem i przyrodą w kolorze zielonym i pięknymi kwiatami w kolorach różowych, fioletowych i czerwonych.

Dominują tutaj barwy błękitu, turkusu, zieleni, kolory piasku, oraz fiolety i róże. Chętnie sięgamy wtedy również  po stylizacje w tych kolorach. Dodatki takie jak biżuteria też często wybieramy w tych kolorach.

Biżuteria Angel Bright oczywiście ma mnóstwo takich letnich propozycji . Zobaczcie same jakie piękne kolory są tej biżuterii z kamieni i kryształków.

 

Biżuteria nie musi być tylko „dodatkiem”, ale z powodzeniem może grać pierwsze skrzypce. Przyciągający wzrok naszyjnik, kolczyki lub bransoleta potrafią zmienić nawet najbardziej minimalistyczny zestaw w modną, niebanalną stylizację.

Tego lata nosimy kolorową, etniczną biżuterię w geometryczne wzory inspirowane afrykańskim rękodziełem oraz dużą, metalową, wysadzaną kamieniami, przywodzącą na myśl ozdoby z czasów starożytnego Egiptu. To idealny wybór, jeśli chcesz nadać swoim stylizacjom charakteru w stylu boho.

Na czas letnich festiwali hitem są naszyjniki złożone z wielu długich, wiszących łańcuszków. Ten rodzaj biżuterii wywołuje skojarzenia z ozdobami Indian i stanowi doskonałe uzupełnienie festiwalowego wizerunku. Plus falujące pod wpływem ruchu łańcuszki fantastycznie wyglądają podczas tańca.

Jeśli nie przepadasz za biżuterią w rozmiarze XXL, proponujemy drobniejsze, dziewczęce naszyjniki z zabawnymi zawieszkami w postaci owoców, zwierzątek, czajniczków, piórek czy supermodnych wąsów. To bardzo skuteczne poprawiacze humoru – na ich widok trudno się nie uśmiechnąć.

Jeśli Ci się coś spodobało to zajrzyj na ich strony:

butik na DaWanda: https://pl.dawanda.com/shop/bizuteria-angel-brigt

sklep na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/BizuteriaAngelBright/shop/

www.facebook.com/BizuteriaAngelBright <http://www.facebook.com/bizuteriaangelbright>