Masz problem z przebarwieniami i chcesz ukryć niedoskonałości cery? W ujednoliceniu kolorytu skóry pomoże ci korektor do twarzy.

Korektor pełni bardzo ważną funkcję, bez niego trwały makijaż jest niemal niemożliwy. Na rynku można dostać wiele rodzajów tego kosmetyku, jednak nie każdy z nich może być stosowany do wszystkich problemów skórnych. Każda kobieta powinna dobrać korektor indywidualnie, w zależności od rodzaju niedoskonałości na twarzy. Korektory występują w różnych postaciach – w sztyfcie, w pędzelku, w pisaku lub we fluidzie.

ZIELONY KOREKTOR Korektor o zielonym zabarwieniu będzie odpowiedni przy rozszerzonych naczynkach, przebarwieniach i rumieńcach. Efektywnie zneutralizuje zmiany o czerwonym i różowym zabarwieniu. Niewielką warstwę nałóż na zmienione miejsce, a następnie rozetrzyj tak, by przechodziła w koloryt skóry. Następnie zastosuj zwykły korektor uniwersalny lub przejdź do nakładania podkładu.

Krem CC dostosowuje się do Twojego odcienia skóry i równoważy poziom jej nawilżenia.
Formuła kremu została opracowana przy użyciu technologi mikrokapsułek.
Krem CC dzięki zawartości filtra SPF15 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, jednocześnie pozwalając skórze oddychać.
Odcień CC02 redukuje zaczerwienienia.
Można używać samodzielnie lub pod podkład.

Już za pierwszym razem gdy go użyłam byłam naprawdę zachwycona. Po pierwsze, to faktycznie redukuje zaczerwienienia poprzez swój zielony kolor, po drugie jest lekki i nie powoduje w miejscu nałożenia go + przykrycia podkładem efektu ciastka, a po trzecie nie zapycha.

My Rekomendujemy ! SYNCHROLINE !