Markę L’ biotica znacie już chyba bardzo dobrze i nie trzeba nic więcej dodawać w tej kwestii. Wiecie, że kosmetyki tej marki są naprawdę bardzo dobre i zapewniają profesjonalną pielęgnację. My testowałyśmy już wiele produktów L’ biotica, a dziś przychodzimy do Was z kolejnymi nowościami.

38

Regenerująca maska na dłonie – w paczuszce mamy maskę w postaci 1 pary nasączonych rękawiczek. Zabieg ten oczywiście wykonujemy samodzielnie w domu. Myjemy i osuszamy dłonie, a następnie nakładamy rękawice na dłonie. Zostawiamy na 20-25 minut i zdejmujemy. Jeśli coś nam zostało, wmasowujemy w dłonie i gotowe. Nie trzeba myć rąk po tym zabiegu. Maska w swoim składzie zawiera m.in.: masło Shea, olej jojoba, miód, olej sezamowy, kolagen, kwas hialuronowy, ekstrakt z rumianku. Efekty używania maski widzimy już po pierwszym jej nałożeniu. Dłonie zostają natychmiast nawilżone i zregenerowane. Przesuszona skóra znika, a my mamy gładkie i miękkie dłonie. Odzyskują one swój naturalny koloryt. Towarzyszy nam uczucie ulgi i ukojenia. Aby efekty utrzymały się na skórze długotrwale, należy powtarzać zabieg 1-2 razy w tygodniu.

 

35

36 37

Regenerująca maska do stóp – w paczuszce mamy maskę w postaci nasączonych skarpetek. Myjemy i osuszamy stopy, następnie zakładamy skarpetki, dla uzyskania lepszego efektu najlepiej nałożyć na to bawełniane skarpetki. Będziecie czuli się bardziej komfortowo. Pozostawiamy na 25-40 min. w zależności od potrzeb, po czym zdejmujmy. Wszelkie pozostałości maseczki, które się nie wchłonęły, wmasowujemy w stopy. Nie trzeba myć stóp po zabiegu. Efekty również są widoczne już po pierwszym użyciu. Jednak aby efekty te były długotrwałe należy tak, jak w przypadku maski na dłonie stosować 1-2 razy w tygodniu. Stopy po użyciu maski są miękkie i gładkie. Czujemy, że nasze stopy są „lekkie” i zregenerowane. Są także dobrze nawilżone i mniej podatne na wysuszenia i zrogowacenia.

Używaliście masek? Co sądzicie?

Zapraszamy: https://lbiotica.pl/
FB: https://www.facebook.com/lbiotica/

My rekomendujemy!