Dziś zaprezentujemy Wam kolejne dwie perełki dobrze znanej zarówno nam, jak i Wam marki L’ biotica. Tych produktów jeszcze Wam nie pokazałyśmy, a są naprawdę godne polecania i uwagi oraz posiadają przystępne ceny. Ciekawi? To zaczynamy!
39

40
Plastry oczyszczające na nos – w pudełeczku mamy 3sztuki. Oczyszczamy skórę twarzy, w szczególności nos, następnie zwilżamy nos i przyklejamy plasterek. Trzymamy od 10 do 15min. po czym go odklejamy. Płatki posiadają bardzo dobry klej, który ładnie przylega do nosa, nie odklejają się same, ale także nie sprawiają kłopotu i nie pozostawiają kleju na skórze, kiedy je usuwamy. Należy stosować 1-2 razy w tygodniu, aby uzyskać zamierzony efekt. Plastry bardzo dobrze oczyszczają skórę, redukują wydzielanie sebum i zwężają pory. Nie podrażniają przy tym skóry. My jesteśmy zadowolone z efektów.
41

42

43

44

45

46

48
Serum przyspieszające wzrost brwi i rzęs – my stosujemy na rzęsy i jesteśmy naprawdę bardzo zadowolone. Zauważyłyśmy pierwsze efekty już po 4 tygodniach stosowania produktu. Pamiętajcie, że tego typu produkty należy stosować regularnie, aby osiągnąć zamierzony cel. Aplikacja nie sprawia żadnych kłopotów. Plusem jest bardzo cienki pędzelek, dzięki któremu możemy precyzyjnie i dokładnie zaaplikować serum. Serum zawiera m.in.: keratynę, panthenol i argininę. Po ok. 4 tygodniach stosowania zauważyłyśmy, że nasze rzęsy stały się wyraźnie gęstsze i dłuższe. Bardzo nam się podobają, ale to na pewno nie koniec. Im dłużej stosujemy, tym lepsze efekty widzimy. Jesteśmy zachwycone! Żadnych skutków ubocznych nie odnotowałyśmy. Rzęsy są mocne, wytrzymałe, nie wypadają. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. A my czarujemy spojrzeniem! 🙂

Zapraszamy: https://lbiotica.pl/
FB: https://www.facebook.com/lbiotica/

My rekomendujemy!