Historia hiszpańskiej marki La Chinata sięga 1932 roku, kiedy to pradziadowie założycieli marki zaczęli ręcznie mielić i wyciskać oliwki, aby powstała z nich oliwa. Z czasem dzięki rozwojowi technicznemu i technologicznemu oliwę zaczęto uzyskiwać na szerszą skalę wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia i najnowocześniejsze metody. La Chinata – gama produktów gourmet jest marką, która wytwarza ekskluzywne produkty na bazie oliwy z oliwek. W asortymencie marki znajdziemy zarówno produkty delikatesowe, jak i kosmetyki. Produkty te są zdrowe i naturalne. Wyłącznym dystrybutorem La Chinata w Polsce jest firma Płynne Złoto Sp. zo.o. Opakowania, ich szata graficzna, a także same produkty są z wyższej półki. Ceny produktów są adekwatne do jakości, ale przystępne. Co dokładnie możemy znaleźć w ofercie marki? Jeśli chodzi o produkty delikatesowe, to możemy kupić oczywiście oliwy, a ponadto m.in.: pasztety, pasty, konfitury i marmolady warzywne, miody i inne. W części kosmetycznej znajdziemy m.in.: mydła, olejki do ciała, odżywki do włosów, żele pod prysznic, balsamy do ust, maseczki, kemy do twarzy i wiele innych. Oferta jest naprawdę różnorodna, a wybór ogromny. Znajdziecie tu również gotowe zestawy i pomysły na prezenty.

Ciekawi jesteście, co my testowałyśmy?

27

28

29 30 31 32 33

34

Coś pięknie wyglądającego i pięknie pachnącego – mydełka! A właściwie zestaw 3 różnokolorowych mydełek. Prawda, że są śliczne? Trochę szkoda nam ich używać tak pięknie wyglądają i zdobią łazienkę, ale z drugiej strony nie mogłyśmy się powtrzymać i jedno już zaczęłyśmy testować. Zauważyliście, że mydełka posiadają kształt oliwek? Oliwki zielonej, fioletowej i czarnej. Genialny pomysł! Pachną cudnie, kremowo, intensywnie, ale bardzo przyjemnie. Mydełka wyprodukowano na bazie oliwy z oliwek oraz masła shea. Bardzo dobrze się pienią i nawilżają skórę, nawilżenie utrzymuje się na skórze bardzo długo. Zmiękczają skórę i co najważniejsze nie wysuszają jej. Polecamy zarówno do mycia rąk, jak i do kąpieli. Pozostawiają bardzo przyjemny, świeży zapach na ciele. Mydełka są wydajne i nie niszczą się pod wpływem wody, tylko równomiernie „zużywają”. Jedne z lepszych mydełek, jakie miałyśmy przyjemność używać!

Balsam do ust – oczywiście pochodzenia hiszpańskiego. Balsam posiada filtr SPF8. Tubka balsamu ma pojemność 10ml, jest bardzo praktyczna i zmieści się w każdej damskiej torebce, a nawet kieszeni. Jest to bardzo wydajny produkt. Ponadto aplikacja balsamu jest bardzo wygodna. Balsam testowałyśmy w różnych warunkach – na wietrze, na słońcu, w chłodniejszy dzień. Za każdym razem sprawdził się rewelacyjnie i bez zarzutu. Długo i porządnie nawilża usta. Nie ma obawy przed wysuszeniem i pękaniem ust. Usta są miękkie, nie tworzą nam się na nich nieprzyjemne skórki. Kiedy aplikujemy balsam podczas upałów, od razu czujemy ulgę i ukojenie. Balsam posiada właściwości ochronne, które chronią nasze usta przed działaniem złych czynników zewnętrznych. Poręczny i praktyczny. Mamy go zawsze przy sobie.

Mamy dla Was niespodziankę – planujemy jeszcze jeden post z równie interesującymi kosmetykami marki La Chinata. Kto będzie czekał?

Zapraszamy: http://lachinata.com.pl/
FB: https://www.facebook.com/La-Chinata-Polska-200084280330968/?fref=ts

My rekomendujemy!