Znacie Laboratorium Naturella? Jeśli nie, to koniecznie musicie nadrobić, a my Wam chętnie w tym pomożemy.  Jeśli chodzi o filozofię Laboratorium, to najlepiej oddać  głos samym Twórcom:
„Laboratorium Naturella jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która oferuje ekologiczne kosmetyki dla dzieci i dorosłych oraz środki czystości składające się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę “więcej=mniej”, więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko”.

Laboratorium posiada w swojej ofercie dwie marki: OnlyBio – są to produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry dorosłych i dzieci oraz markę OnlyEco – pod tym szyldem znajdziemy ekologiczne środki czystości.
My otrzymałyśmy do testów przeróżne kosmetyki do pielęgnacji, dlatego ten post będzie pierwszym ale nie ostatnim z kosmetykami Laboratorium w roli głównej.

Na początek mamy dla Was micelarny płyn do demakijażu twarzy. Zanim jednak przejdziemy do samego produktu – spójrzcie na buteleczki, w których zamknięte są kosmetyki. Proste, wykonane z czarnego grubego szkła, prosta szata graficzna etykiety na buteleczce plus szara etykieta na szyjce buteleczki. Bardzo nam się podoba taka ekologiczna prostota. Płyn ma pojemność 250ml i wystarcza na naprawdę długi czas. Stosujemy rano oraz wieczorem nasączając płynem płatek kosmetyczny. Produkt nie wymaga spłukiwania. Płyn świetnie radzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń, a także z wodoodpornym makijażem. Pozostawia skórę czystą, gładką i bardzo dobrze nawilżoną. Płyn jest bardzo delikatny, pachnie ziołowo, przyjemnie. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

Ciekawi jakie jeszcze produkty mamy z Laboratorium Naturella? Bądźcie z nami!

Zapraszamy: http://laboratoriumnaturella.com/
FB: https://www.facebook.com/laboratoriumnaturella/

My rekomendujemy!