Dziś polecamy Wam kolejne produkty z Laboratorium Naturella, które rewelacyjnie sprawdziły się u nas.

Płyn do higieny intymnej – mało tego typu produktów Wam polecamy, ale ten jest naprawdę dobry. Nie podrażnia, nie wysusza skóry. Jest delikatny, łagodny, bardzo dobrze myje i pielęgnuje wrażliwe miejsca. Kwas mlekowy zawarty w płynie pomaga w utrzymaniu naturalnej bariery ochronnej i flory bakteryjnej. Ma również działanie antyseptyczne. Dzięki butelce z pompką jest higieniczny i praktyczny w użyciu. Jest też bardzo wydajny. Płyn zawiera 98,95% składników pochodzenia naturalnego, jest produktem wegańskim.

Polecamy Wam także kolejne żele do mycia ciała – hipoalergiczny i regenerujący. Żele również znajdują się w praktycznych butelkach z pompką, które bardzo lubimy. Posiadają 99,55% i 98,95% składników pochodzenia naturalnego. Są bardzo wydajne. Dobrze się pienią i bez problemu spłukują. Łagodnie myją, pielęgnują i oczyszczają skórę ciała. Nie pozostawiają tłustego filmu na skórze. Dobrze nawilżają skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Polecamy także do wrażliwej skóry, ponieważ żele są bardzo delikatne. Żel hipoalergiczny jest bezzapachowy, natomiast żel regenerujący posiada właściwości regenerujące naskórek. Kosmetyki oczywiście nie zawierają szkodliwych i sztucznych substancji. Są to również produkty wegańskie.

Wszystkie testowane przez nas kosmetyki z Laboratorium Naturella serdecznie Wam polecamy i zapraszamy na stronę: http://laboratoriumnaturella.com/
FB: https://www.facebook.com/laboratoriumnaturella/

My rekomendujemy!