Dziś chciałybyśmy przedstawić Wam także kolejne kosmetyki z Laboratorium Naturella. Wszystkie znajdują się w tych samych buteleczkach z ciemnego szkła, które zachwyciły nas w pierwszym poście z tą marką w roli głównej.

Tym razem na tapecie szampon hipoalergiczny i do włosów przetłuszczających się. Wielkim plusem jest oczywiście uwielbiana przez nas pompka, w którą są zaopatrzone. Szampony posiadają odpowiednią konsystencję. Łatwo się aplikują, dobrze pienią i łatwo spłukują. Nie podrażniają oczu i nie obciążają włosów. Zawierają naturalną biosurfaktynę z rzepaku. Szampony bardzo dobrze oczyszczają skórę głowy oraz włosy. Nasze włosy są przyjemnie nawilżone i wygładzone. Nie puszą się, są za to miękkie i gładkie. Szampony posiadają właściwości chroniące przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Łagodzą podrażnienia skóry. Polecamy do każdego rodzaju włosów i skóry, zwłaszcza wariant hipoalergiczny.

Płyn do kąpieli o pojemności aż 500ml to niezwykle wydajny produkt. Bardzo przyjemny w użytkowaniu. Doskonale oczyszcza skórę, pielęgnuje ją. Jest łagodny dla skóry. Łatwo się spłukuje. Pozostawia na ciele uczucie nawilżenia. Działa antyseptycznie. Skóra po kąpieli jest miękka i gładka w dotyku. Pachnie bardzo świeżo i delikatnie. Płyn także regeneruje suchą i podrażnioną skórę. Produkt posiada właściwości zapobiegające starzeniu się skóry. Zawiera biosurfaktynę z rzepaku, olej słonecznikowy oraz fitosterole.

Zapraszamy Was na zakupy do Laboratorium Naturella: http://laboratoriumnaturella.com/
FB: https://www.facebook.com/laboratoriumnaturella/

My rekomendujemy!