Laneve Moda Italiana to okno na świat biżuterii pochodzącej z Włoch.

W ofercie sklepu znaleźć można naszyjniki, bransoletki, kolczyki, pierścionki oraz zawieszki, a także kolekcje dla mężczyzn i dziewczynek.

logo
…o firmie

Butik online Laneve Moda Italiana to ‚okno na Włochy’, do którego zagląda się w poszukiwaniu nowości, gdzie można zawsze znaleźć coś jedynego w swoim rodzaju. Kolekcje wyszukujemy osobiście i zakupujemy bezpośrednio u włoskich producentów, dbamy o ich jakość, wykończenie ale też i cenę. Nasze poszukiwania nie znają granic, bywamy na najważniejszych imprezach targowych, ale też poszukujemy inspiracji spacerując po uliczkach małych miasteczek czy odwiedzając targi artystów rzemieślników.

15

Biżuteryjny Maison Boccadamo jest kwintesencją włoskiego stylu. Piękne projekty, ogromny wybór kolekcji dla kobiet, mężczyzn i dziewczynek, lata doświadczenia oraz innowacyjność to elementy, które przyczyniły się do światowego sukcesu Boccadamo. Kolekcje projektowane są i produkowane w mieście Frosinone niedaleko Rzymu. Boccadamo to kolekcje ze srebra, stali, brązu, ozdobione kryształkami Swarovskiego, perłami oraz kamieniami naturalnymi. Główne marki Boccadamo to:
* Boccadamo Jewels
* Boccadamo Mya
* Boccadamo Man
* Boccadamo Petit

producent_95

7

6

3

Marka Boccadamo jest kwintesencją włoskiej biżuterii. Piękne projekty, ogromny wybór kolekcji dla kobiet, mężczyzn i dziewczynek, lata doświadczenia oraz innowacyjność to elementy, które przyczyniły się do światowego sukcesu Boccadamo. Kolekcje są projektowane i produkowane w mieście Frosinone niedaleko Rzymu. Boccadamo to kolekcje ze srebra, stali i brązu, ozdobione kryształkami Swarovskiego, perłami oraz kamieniami naturalnymi.

9

11

12

Bransoletki od Laneve.pl to nieskończone możliwości tworzenia zestawów i kompletów, na wieczór i na co dzień. Znajdziesz tutaj delikatne srebrne lub bransoletki ze stali, wzory na sznurku i na łańcuszku. Modne od kilku sezonów kulkowe bransoletki z kamieni naturalnych na gumce występują w wielu różnych odmianach i kolorach. Możesz dobrać do nich wyjątkową zawieszki i stworzyć własną kompozycję.
Bransoletki od Laneve.pl będą u nasz często gościły w prezentowanych stylizacjach .

My rekomendujemy !