Serum do rzęs LashVolution stosować mogą osoby, których rzęsy są krótkie, cienkie lub osłabione oraz zniszczone zbyt mocnym makijażem, używaniem nieodpowiednich kosmetyków i zabiegami kosmetycznymi. LashVolution wydłuża rzęsy, zagęszcza je, wzmacnia i przyciemnia. Po ponad miesiącu stosowania widoczne są pierwsze niesamowite rezultaty w postaci bardzo długich, ciemniejszych i grubszych rzęs. Na maksymalne wydłużenie trzeba poczekać kolejny miesiąc lub dwa miesiące.
W trakcie trwania kuracji LashVolution rzęsy stają się wyraźnie wzmocnione. Serum do rzęs wnika do mieszków włosowych, stymulując rzęsy do wzrostu. Sprawia, że korzenie rzęs są mocniejsze, a same rzęsy dłużej utrzymują się na powiece. LASHVOLUTION  zapobiega nadmiernemu wypadaniu rzęs.

20160913_143747-768x432
Serum do rzęs LashVolution łatwo się nakłada. Aplikacja przypomina rysowanie kreski na powiece eyelinerem. Cienki pędzelek umożliwia szybsze dostarczenie składników do cebulek rzęs i w efekcie odżywienie i wzmocnienie ich. Serum do rzęs LashVolution nie podrażnia i nie uczula. Mogą z niego korzystać osoby, które noszą szkła kontaktowe, a także te, które przeszły chemioterapię.

My jesteśmy zachwyceni !

http://lashvolution.pl