Kilka słów o firmie …

Projektantka a zarazem właścicielka marki za nadrzędny cel przy tworzeniu swoich projektów postawiła na wygodę połączoną z seksapilem nowoczesnego streetwear’u. Kolekcje LEMME wpisują się w najnowsze trendy zapewniając jednocześnie elegancję, zmysłowość i wszechstronną użytkowość.

Ubrania LEMME są wykonane jedynie z wysokiej jakości materiałów, szyte w profesjonalnej szwalni w Polsce z naciskiem na perfekcyjne wykonanie i dbałość o szczegóły.

Jedynie kilkadziesiąt sztuk każdego z projektów trafia na rynek, co gwarantuje przyszłym klientom indywidualizm i wyróżnienie z tłumu a niespotykana funkcjonalność tych ubrań (obszerne kieszenie, dwustronność projektu, współgranie ze sobą), daje poczucie wygody i wolności.

1-684x1024 7-684x1024

Kombinezon to rodzaj jednoczęściowego ubrania, będącego połączeniem topu (bluzy, koszuli itp.) oraz spodni (długich lub szortów). Początkowo był ubraniem roboczym i sportowym, ponieważ idealnie sprawdzał się np. na nartach lub przy pracach, które wymagały ochronnej odzieży. Począwszy od lat 60’ XX wieku zaczął pojawiać się w modzie codziennej i tzw. high fashion. Spopularyzowały go gwiazdy estradowe – biały kombinezon był znakiem rozpoznawczym Elvisa Presleya, chętnie nosił go także Mick Jagger a następnie Britney Spears czy dziewczyny ze Spice Girls. Od kilku sezonów pojawia się ciągle w kolekcjach projektantów i wydaje się, że wszedł już na stałe do damskiej garderoby. Jedną z jego największych zalet jest łatwość stylizacji – nie musimy zastanawiać się nad dobraniem odpowiedniej bluzki do ulubionych spodni, ponieważ mamy od razu gotowe zestawienie.

Kobiety cenią sobie szczególnie lekkość i przewiewność kombinezonów – dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów strój ten sprawdzi się nawet w trakcie największych upałów. Wybierając odpowiedni model, zarówno drobne kobiety niskiego wzrostu jak i te o kobiecych kształtach mogą wyglądać w kombinezonie modnie i atrakcyjnie.

Stylowe kombinezony
damskie

Wygodne kombinezony możemy obecnie nosić przez cały rok i na różne okazje. Dostępne są zarówno bawełniane, lekkie modele, które idealnie sprawdzają się na wakacje, jak i eleganckie komplety z długimi spodniami i gorsetową lub koronkową górą, które będę odpowiednie na wieczór. Kobiety coraz chętniej, na rzecz modnych kombinezonów, rezygnują z koktajlowych sukienek, kiedyś niezastąpionych w trakcie przyjęć weselnych. Wybierając odpowiedni, elegancki materiał i wysoką jakość wykonania możemy oczarować gości i wyróżnić się z tłumu. Niektóre z nas po prostu nie czują się dobrze w sukience i nie mają żadnego egzemplarza w swojej szafie, dlatego też kombinezon wydaje się odpowiednią alternatywą. Wystarczą buty na obcasie, elegancka biżuteria, mała torebeczka na łańcuszku i wieczorowa stylizacja gotowa.

11 22 33 44 55 66 77 88 99 101 102 103

Zapraszamy:

http://www.lemme.pl/
https://web.facebook.com/lemmepl/?fref=ts

My rekomendujemy !