II ETAPatelokolagen Linerase

Zabieg właściwy

Aplikacja atelokolagenu Linerase w określone miejsca na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach to najistotniejszy etap terapii. Kolagen nowej generacji Linerase to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej w aspekcie odmładzania oraz regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra staje się bardziej napięta i elastyczna, wygładzają się drobne zmarszczki, poprawia się jej sprężystość, a w efekcie po prostu wygląda młodziej.

III ETAP – Linerase Restoring Mask

Ukojenie po zabiegu

Nakładana jest na skórę bezpośrednio po aplikacji atelokolagenu Linerase. Lekarz wykonuje delikatny masaż, podczas którego maseczka ulega całkowitemu wchłonięciu. Zastosowanie Linerase Restoring Mask intensywnie koi, przyspiesza proces gojenia oraz regeneracji skóry po zabiegu. Linerase Restoring Mask działa uszczelniająco na naczynia krwionośne, hamuje transepidermalną utratę wody (TEWL) wpływając na jej elastyczność i właściwy poziom nawilżenia. W składzie Linerase Restoring Mask znajduje się między innymi: kwas hialuronowy, cynk, wyciąg z aloesu, nagietka, rumianku oraz oczaru wirgilijskiego.

Linerase Anti-Aging Cream to preparat, który pozwala kontynuować pielęgnację w domu, w rezultacie znacząco przedłużając odmładzające efekty terapii. Linerase Anti-Aging Cream zastosowany po zabiegu widocznie łagodzi podrażnienia. Działa na płytsze warstwy skóry, bioregeneruje na poziomie naskórkowym. Może też być stosowany samodzielnie jako zabieg odnawiający i wygładzający skórę rano lub wieczorem.

Wrinkled apple and a nice apple and syringe on a white background

Pierwsze 3 etapy terapii Linerase są wykonywane w gabinecie medycznym w czasie jednej sesji zabiegowej. Dzięki wprowadzeniu Anti-Aging Cream pacjent otrzymuje możliwość kontynuacji terapii w domu.

Cena terapii Linerase: 1 200 – 1 500 zł

Więcej na temat zabiegu na stronie: www.linerase.pl

DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com