KosmetykizAmeryki.pl

Czerwone usta to nieprzemijająca klasyka makijażu. Zawsze modne karmazynowe odcienie opierają się zmiennym trendom i następującym po sobie porom roku. Mimo to niewiele kobiet stawia na ten zawsze modny dodatek.

Żółte zęby przy czerwonej szmince Czerwień warg skupi uwagę na zębach. Dlatego jeśli masz na nich widoczne przebarwienia trzymaj się z dala od szminek w ciepłych tonach. Tony zimne zredukują żółć i podbiją blask bieli. Przed ważnym wyjściem warto mimo wszystko spróbować rozjaśnić zęby za pomocą pasków lub past wybielających.

Czerwone usta możesz nosić za dnia i w nocy, ale za każdym razem wymagają nieco innej oprawy. Gdy decydujesz się na czerwone usta postaw na stonowany, ale perfekcyjny makijaż. Zadbaj o piękną cerę. Nałóż primer, podkład i przypudruj twarz. Podkreśl delikatnie kości policzkowe, rozświetl łuk brwiowy i łuk kupidyna a rzęsy podkręć i wytuszuj.

Możesz dokleić sztuczne, ale bardzo naturalnie wyglądające. Jeśli zdecydujesz się na cienie to tylko w naturalnych beżach. Na wieczór zarezerwuj już kreskę i mocniejsze podkreślenie konturów twarzy. Oko możesz podkreślić makijażem smokey w odcieniu brązu i szarościach a nawet fioletach. Taki look jest niezwykle seksowny, zadbaj więc, by nie stał się wyzywający. Zasada wykonywania makijażu do czerwonych ust brzmi: połyskujące szminki – matowa cera i odwrotnie – matowe usta do połyskującej skóry.

 

My Rekomendujemy ! KOSMETYKIZAMERYKI.PL <–