Która z nas, kobiet nie lubi biżuterii? Zwłaszcza biżuteria robiona ręcznie jest bliska naszemu sercu. I taką właśnie biżuterię dziś chcemy Wam pokazać. W sklepie http://www.madlin.pl/index.php znajdziecie niepowtarzalną biżuterię. Tu chyba nie ma dwóch takich samych bransoletek, kolczyków, czy naszyjników. Każda rzecz różni się chociaż małym szczegółem. Wszystko jest wykonywane ręcznie. W sklepie można nabyć kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Jest tu także biżuteria dla dzieci. Skomponowane zostały także gotowe zestawy, które mogą być fajnym pomysłem na prezent. Biżuteria wykonywana jest z różnych materiałów – ze szkła, z drewna, z koralików, z masy perłowej. Kolory i wzory są także różnorodne.

Zacznijmy od tego, że biżuteria przychodzi do nas w ozdobnej torebce firmowej. Bardzo lubimy ładnie zapakowane przesyłki i dbałość o szczegóły. Otrzymałyśmy do testów 3 bransoletki oraz kolczyki.
318
Kolczyki są wykonane z drewna i ozdobione metodą decoupage. Posiadają modne obecnie wzory motywu regionalnego – kolorowe kwiaty. Kolorowe kwiaty na czarnym tle wyglądają naprawdę ładnie. Wzór, który się na nich pojawia jest wesoły i różnokolorowy, w sam raz na wiosnę oraz lato. Naprawa nas optymizmem. Taki dodatek również pasuje do wielu stylizacji. Kolczyki są lekkie, w związku z tym ich noszenie to czysta przyjemność. Fajne w nich jest to, że są dość długie i duże. Lubimy czasem założyć konkretne, rzucające się w oczy kolczyki. Wykonane zostały bardzo solidnie i precyzyjnie, z dbałością o szczegóły. Super wyglądają zarówno do codziennych, jak i bardziej eleganckich stylizacji.
314

311
316
Jeśli chodzi o bransoletki, to otrzymałyśmy 3 różne: różową z efektem jakby potłuczonej porcelany ozdobioną przekładką z cyrkonii, bransoletka z czarnych koralików z cyrkoniową przekładką oraz charmsem koniczynką w kolorze srebrnym oraz bransoletka w kolorze fioletowo-różowym z efektem marmurku z charmsem „LOVE”. Bransoletki mają uniwersalny rozmiar. Dzięki gumce dopasują się do każdego nadgarstka. Pasują do wielu stylizacji i na każą porę roku. Całe bransoletki wykonane są bardzo starannie, z dbałością o szczegóły. Służą nam już od dłuższego czasu i nosimy je niemal codziennie, mimo to nic się nie z nimi nie dzieje. Koraliki się nie wycierają, charmsy są cały czas solidnie zamocowane. Bransoletki pięknie prezentują się na naszej ręce. Czarna jest bardziej klasyczna, natomiast dwie pozostałe są niewątpliwie oryginalne. Dużo osób zwraca uwagę na nasze oryginalne dodatki.

Wchodźcie na http://www.madlin.pl/index.php i upolujcie biżuterię dla siebie. Zapraszamy na zakupy!
FB: https://www.facebook.com/bizuteriamadlin

My rekomendujemy!