Magia Kosmetyków – makijaż i pachnąca pielęgnacja

Pamiętacie drogerię Magia Kosmetyków? Jesteśmy pewne, że tak. Dlatego z jeszcze większą przyjemnością zapraszamy Was na recenzję kolejnych kosmetyków dostępnych w tym magicznym miejscu. Dziś, jak tytuł wskazuje zarówno coś z tzw. „kolorówki”, jak również z półki pielęgnacyjnej. Jednak tym razem będzie to pielęgnacja paznokci.


Zaczynamy od tego, „co tygryski lubią najbardziej”, czyli makijaż. Tym razem polecamy Wam błyszczyk do ust marki Maybelline. Nasz odcień to 025 Radiant Raspberry. Pojemność produktu wynosi 5ml i wystarcza na wiele aplikacji. Błyszczyk ma faktycznie malinowy kolor – jest to taki róż przełamany koralem. Błyszczyk posiada wygodny i miękki aplikator, dzięki czemu szybko, wygodnie i sprawnie nakładamy go na usta. Jest bardzo dobrze napigmentowany, długo utrzymuje się na ustach. Produkt posiada także właściwości nawilżające, dzięki czemu nie podkreśla suchych skórek. Nadaje ustom ładny, długotrwały połysk. Ma przyjemny zapach i nie klei się na ustach, co dla nas jest bardzo ważne.

Oliwka do skórek i paznokci firmy LIDAN – bardzo praktyczna i poręczna wersja w pędzelku. Zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce. Posiada przyjemny, delikatny zapach owoców. Łatwo i szybko się aplikuje. Pierwsze efekty zauważamy już po ok.2 tygodniach. Skórki przestają być problemem. Są nawilżone i natłuszczone, łatwe do usunięcia.  Paznokcie stały się bardziej odporne na pęknięcia, twarde, a co za tym idzie dłuższe. Oliwka jest wydajna i naprawdę jest to produkt ciekawy oraz godny uwagi. Warto mieć go pod ręką.

Zapraszamy na zakupy: https://magiakosmetykow.pl/
FB: https://www.facebook.com/Magia-Kosmetyk%C3%B3w-540497259447116/

My rekomendujemy!