Make Me Bio do cery trądzikowej

Kosmetyki tej marki już kilkukrotnie gościły na łamach naszego bloga oraz FB. Mowa o polskiej marce kosmetyków naturalnych – Make Me Bio. Tym razem przychodzimy z pomocą dla posiadaczy cery tłustej, mieszanej i borykających się z trądzikiem. Przypomnijmy, iż kosmetyki pielęgnacyjne marki Make Me Bio są w 100% bezpieczne i ekologiczne, bo są to po prostu kosmetyki naturalne.

Po raz kolejny zachwyciłyśmy się uroczym, małym słoiczkiem i szatą graficzną kremu. Prostota i ekologia są widoczne już gołym okiem. Krem w swoim składzie zawiera m.in.: olejek z grejfruta,  wodę z kwiatu gorzkiej pomarańczy, olejek z orzechów laskowych oraz olejek jojoba. W słoiczku mamy 60ml produktu, który mimo regularnej pielęgnacji dwa razy dziennie wystarczył nam na bardzo długo. Krem posiada bardzo lekką i delikatną konsystencję.

Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, jego aplikacja jest łatwa i przyjemna. Oczywiście należy pamiętać o aplikacji na oczyszczoną i osuszoną skórę. My jesteśmy bardzo zadowolone z działania kremu. Skóra stała się zmatowiona i nie świeciła się tak, jak dawniej. Wytwarzanie sebum zostało zniwelowane. Niedoskonałości, które się pojawiły zostały wyeliminowane, a nowi „nieprzyjaciele” zdecydowanie rzadko nas odwiedzają. Oprócz tego skóra jest miękka, gładka i elastyczna. Po aplikacji kremu skóra jest również odświeżona i czujemy, że oddycha na nowo. Produkt posiada właściwości tonizujące i antybakteryjne. Naprawdę polecamy!

Te i inne kosmetyki marki Make Me Bio kupicie na stronie producenta: http://www.makemebio.com/
FB: https://www.facebook.com/makemebio/

My rekomendujemy!