Dziś mamy dla Was prawdziwy hit, perełkę po prostu! Od razu przechodzimy do rzeczy, bo nie możemy się doczekać, kiedy pochwalimy się naszym odkryciem. W zasadzie nie jest to do końca nasze odkrycie, ponieważ poleciła nam je przemiła Pani Ania. I powiemy Wam, że nie myliła się ani trochę – to był strzał w 10. Wiecie o czym mowa? O serum oczyszczającym do skóry głowy marki Bionigree.

Jeśli chodzi o samą markę – tu oddamy głos twórcom:
„Nazwa BIONIGREE powstała z połączenia słów „bio” i „green”, charakterystycznych dla produktów kosmetycznych składających się z naturalnych składników, oraz łacińskiego słowa „Ribes nigrum L.” oznaczającego czarną porzeczkę. Połączenie wymienionych słów jest nieprzypadkowe. Otóż wszystkie produkty marki BIONIGREE są naturalne i posiadają w swoim składzie czarną porzeczkę”.
Warto dodać, iż marki Bionigree to marka z polskim kapitałem i wszystkie kosmetyki są produkowane w Polsce.

Jeśli o serum chodzi – nasz hit znajduje się w ładnym, kolorowym opakowaniu nawiązującym do idei marki. Buteleczka szklana z pipetą mieści 50ml serum. Dostępna jest także wersja 100ml. Serum bardzo ładnie pachnie i jest niesamowicie wydajne. My stosowałyśmy dwa razy w tygodniu, teraz stosujemy raz. Wystarczy na kilka miesięcy. Nakładamy jedną lub dwie pipety serum, po czym po 30 minutach zmywamy szamponem. W razie potrzeby można nałożyć większą ilość, lub trzymać dłużej, nawet całą noc. Serum jest innowacyjnym produktem i pierwszym tego typu w Polsce. Jest to kosmetyk trychologiczny (specjalistyczny i profesjonalny kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy). Wystarczyło kilka razy użyć serum, aby zauważyć pierwsze rezultaty. Skóra głowy nie swędzi, włosy znacznie wolniej się przetłuszczają, nie musimy ich tak często myć. Zrogowaciały naskórek zostaje usunięty, dzięki czemu nie mamy także problemów z łupieżem. Jeśli borykacie się z podrażnieniami skóry głowy, to serum możecie śmiało stosować, a wręcz powinniście. Złagodzi ono lub całkowicie wyeliminuje podrażnienia. Serum działa nie tylko na skórę, ale także na włosy, które stały się zdecydowanie mocniejsze, bardziej odżywione. Mamy wrażenie, że zwiększyły swoją objętość i po prostu pięknie się prezentują. Polecamy, bo warto!

Zapraszamy po serum: https://www.bionigree.pl
FB: https://www.facebook.com/bionigree/
My rekomendujemy!