Manufaktura Cieleśnica przysłała nam przepięknie zapakowane swoje wyroby i tym samym uzmysłowiła, że Święta coraz bliżej. Dlatego też korzystając z okazji pokazujemy Wam pierwszą inspirację na prezenty świąteczne. Co bowiem może być lepszego od domowych, ręcznie robionych smakowitych produktów? Może jedynie… to wszystko zapakowane w śliczne pudełko prezentowe wypełnione siankiem i starannie przewiązane piękną czerwoną kokardą.. Pomysł na prezent idealny!

Zaciekawieni? Zatem kilka słów o samej Manufakturze. Jest to marka pochodząca z Podlasia. Manufaktura Cieleśnica zapewnia najwyższą jakość, polską tradycyjną produkcję hand made oraz naturalny skład produktów. Manufaktura Cieleśnica może pochwalić się swoją własną pasieką. Producent czerpie z natury to, co najzdrowsze i łączy tradycyjne smaki z nowoczesnymi.

Cieleśnica to także Pałac w malowniczo położonej okolicy, w którym możecie wynająć pokój i gdzie czeka na Was mnóstwo atrakcji, a także pyszna regionalna kuchnia.
Jeśli chodzi o asortyment Manufaktury Cieleśnica, to ofercie znajdziemy m.in.: miody, konfitury, herbatki, naturalne syropy, lemoniady, a także gotowe zestawy upominkowe.

Konfitura truskawka z kwiatami czarnego bzu to jest coś, czego każdy musi spróbować! Koniecznie! Tym bardziej, że jest to produkt limitowany. Widzicie te całe, wielkie owoce truskawki? Prawdziwie domowa konfitura zapakowana jak prezent od babci, czyli pięknie! Konfitura jest przepyszna. Możemy ją jeść prosto ze słoiczka. Ale uwielbiamy także dodawać do herbaty, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Próbowałyśmy też ze świeżą bułeczką i goframi. Przepyszne pod każdą postacią! Słodko – kwaśna nutka truskawki połączona z lekko kwaśnym i troszkę cierpkim kwiatem bzu tworzą mieszankę doskonałą. A jaki mają zapach! Tego nie da się opisać!

Syropy z owoców czarnego bzu z miodem (bez cukru) oraz syrop malinowy z kwiatem lipy stały się naszym must have. Codziennie używamy je w różnych wersjach: do herbaty, rozrabiamy z wodą (idealnie gaszą pragnienie!), do deserów. Producent rekomenduje je także do drinków, tej opcji jeszcze nie wypróbowałyśmy, ale na pewno nadrobimy przy najbliżej okazji. Nasz faworyt to słodko – malinowy syrop z kwiatem lipy, ale czarny bez też jest pyszny. Niewątpliwie nie tylko dobrze smakują, są doskonałą alternatywą aby przełamać codzienne i znudzone smaki, ale także wspomagają naszą odporność. Mają też bardzo dobry skład, a zapach herbatki unosi się w całym mieszkanku. Polecamy!

Teraz i Wy możecie mieć te cudeńka – pamiętajcie o naszym konkursie!
FB: https://www.facebook.com/manufakturacielesnica/
A tu więcej o Manufakturze, a także o Pałacu Cieleśnica: http://manufakturacielesnica.com/

My rekomendujemy!