Panowie, tym razem pytanie w pierwszej kolejności skierowane jest właśnie do Was – czy lubicie nosić muchy? Drogie Panie, a czy Wasi mężczyźni lubią nosić muchy lub czy Wy lubicie, gdy je noszą? Jeśli tak, to dzisiejszy post jest właśnie dla Was. A my – kobiety, estetki możemy jeszcze dodatkowo nacieszyć swoje oczy zdjęciami pięknych i oryginalnych much. Manufaktura Much – to miejsce, gdzie Ojciec i Syn z miłości do much i potrzeby posiadania swoich much stworzyli firmę. Najpierw Ojciec, Pan Kazimierz, a w ślad za nim później firmę reaktywował Syn, Pan Grzegorz. Manufaktura Much jest firmą, która spodobała nam się pod wieloma względami. Bezapelacyjnie dzięki pięknym i różnorodnym muchom, które tworzy. Wzory są oryginalne, często niebanalne, ale znaleźć tu możemy także klasykę. Oprócz tego są tu też muchy damskie i dziecięce, czyż to nie jest świetny pomysł? Naszym zdaniem genialny! Cała rodzina może mieć identyczny dodatek, np. na weselu lub imprezie rodzinnej. Oprócz tego w asortymencie marki znajdziemy poszetki. Oczywiście muchy ślubne też są.
003
Nie wiecie jeszcze, że dzięki Manufakturze Much Wy też możecie stać się przez chwilę projektantami i stworzyć swoją własną muchę, którą później firma Wam uszyje. Co na to powiecie? Projekt ten możecie zastrzec i nigdy nie będzie w sprzedaży, dzięki temu tylko Wy będziecie posiadaczami takiej właśnie muchy. Idealnie, prawda?
Manufaktura Much oferuje także gotowe zestawy swoich produktów piękne zapakowane, które mogą stanowić idealny prezent dla bliskich.
005013
My testowałyśmy 3 muchy. 3 różne, ale 3 tak samo świetne. Hmm właściwie to testowali je nasi mężowie, ale my nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie przyjrzały się muchom swoim czujnym okiem. Ciekawi opinii? To zaczynamy!
Najpierw zwróciłyśmy uwagę na cudownie zapakowane muchy, eleganckie pudełko z równie eleganckim logo firmy. Wiedziałyśmy, że dalej będzie równie pięknie i się nie myliłyśmy! W środku oprócz much dostałyśmy także świetnie zrobioną graficznie kartkę z namiarami na firmę Manufaktura Much, a także instrukcją wiązania much. My uwielbiamy takie dodatki. Niby nic takiego, ale dla nas jest to naprawdę coś, za co firma ma ogromnego plusa.

Aha, gdybyście mieli problem z doborem właściwej muchy, to na stronie http://manufakturamuch.pl/ przy każdej muszce macie świetne rady do jakiego stroju pasuje dany model.
053

054

iladuet-530
Mucha niebiański odcień – mucha wiązana, uszyta z satyny bawełnianej. Kolor jednolity niebieski. Nasz kształt muchy to Butterfly, ale dostępny jest w wielu innych kształtach. Jest to uniwersalna mucha, pasuje zarówno do strojów nieformalnych, eleganckich, codziennych i swobodnych, jak również oficjalnych i wieczorowych.
iladuet-523
Mucha w czarno – białą kratę – uszyta z bawełny. Kształt muchy to Modified Butterfly. Ta mucha jest przeznaczona do strojów eleganckich, ale nieformalnych oraz codziennych i swobodnych.
iladuet-516
Mucha czerwona paisley – jest to mucha jedwabna, jej wzorek stanowią delikatne łezki. Nasz wzór to Buttlerfly. Dostępny jest także wzór Modified Butterfly. Ta mucha jest idealna zarówno do garnituru, jak i stroju bardziej codziennego.

Zarówno my, jak i nasi mężczyźni jesteśmy zachwyceni muchami. Są one przepiękne i oryginalne. Wybór wzorów i kształtów jest bardzo duży. Muchy można dopasować na każdą okazję i do każdego stroju. Wykonane są solidnie i precyzyjnie. Każdy szczegół jest dopracowany. Nie gniotą się. Łatwo się je zakłada oraz zdejmuje. Zajmuje to dosłownie chwilkę. Posiadają regulację długości, dzięki czemu każdy może sobie odpowiednio dopasować długość. Wykonane są z przyjemnego dla ciała materiału. Utrzymanie ich w czystości również nie sprawia problemu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na zakupy: http://manufakturamuch.pl/
FB: https://www.facebook.com/manufakturamuch/?fref=ts

My rekomendujemy!