Suplement diety o smaku marakui – NOWOŚĆ! – mniam mniam 🙂

Mag365 suplement magnezu jest opatentowaną formułą, opracowaną przez ITL Health, która zapewnia wysoko przyswajalną formę magnezu rozpuszczalnego w wodzie, w formie jonowej. MAG365 to jonowy cytrynian magnezu (mobil węglanu magnezu i kwasu cytrynowego, który po połączeniu z gorącą wodą, tworzy cytrynian magnezu). Nie zawiera sztucznych środków słodzących ani środków smakowo-zapachowych.
Taki właśnie pyszny suplement dostałam od firmy MARFARM s.c.  Ja fusyt odnośnie leków pod każdą postacią zostałam mile zaskoczona 🙂 Magnez w postaci proszku który pachnie owocowo… w smaku słodki z nutką kwaśności. Można smakiem porównać do visolvitu :). Kilka słów o firmie , która mnie doceniła tym preparatem…

Marfarm s.c. istnieje na rynku polskim od kilku lat. Osoby tworzące firmę, posiadają wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej oraz mają wiedzę zarówno z zakresu marketingu jak i merytoryczną na temat sprzedawanych produktów.

Ich produkty są wybrane i wyselekcjonowane – najwyższej jakości, o udowodnionych badaniami właściwościach, sprzedawane w EU i poza nią. Specjalizują się w suplementach diety . Dbają o zdrowie ciała i umysłu, a także o witalność i komfort życia naszych klientów.


Niedobór magnezu może wywołać poważne konsekwencje, dlatego warto dbać o utrzymanie prawidłowego poziomu tego makroelementu. Jeśli stosujesz leki uspokajające lub antykoncepcyjne, środki przeczyszczające i moczopędne i nie odżywiasz się zbyt zdrowo, musisz koniecznie zwrócić uwagę na to, czy ilość magnezu w twoim organizmie jest odpowiednia. W razie potrzeby pomóc może zwykła woda mineralna lub specjalne preparaty, które kupisz w każdej aptece.


ma1

 

ma3

6408860e1c6206e959471613324dda13

Opakowanie zawiera około 37 do 45 porcji produktu.

Zalecane spożycie: zaleca się przyjmowanie od 2 g (1 łyżeczka) do maksymalnie 4 g (2 łyżeczki do herbaty) preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Przygotowanie: Magnez Mag365 należy rozpuścić w 20-30 ml gorącej wody, następnie zamieszać do całkowitego rozpuszczenia, dolać zimnej wody i wypić.

cena: 37 zł
Zapraszamy na zakupy do sklepu: SUPLEMENCIKOWO.pl

My rekomendujemy !

Comments

comments