Bea Beleza – to firma, która zajmuje się dostarczeniem i dystrybucją profesjonalnych produktów fryzjerskich. Dostarcza także wiedzy i inspiracji w tej dziedzinie. Bea Beleza jest firmą rodzinną powstałą w 2007 roku. Jest to firma, która cały czas się rozwija, szuka nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań oraz pomysłów. Posiada także licencję na wyłączną dystrybucję wiodących marek w dziedzinie fryzjerstwa takich jak: Medavita, HH Simonsen, Marc Inbane, Hot Tot, Trendy Hair, Dajuja.

60

Dziś przyjrzymy się bliżej pierwszej ze wspomnianych marek, jaką jest Medavita. Firma działa na rynku już ponad 50 lat. Medavita jest firma produkująca profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnym i naukowym podejściem. Filozofię marki stanowi farmaceutyczna skuteczność,  galenowe powołanie (naturalne, pochodzenia roślinnego), wpływ sensoryczny (doznawany za pomocą zmysłów) i prawdziwe piękno. Wszystko to pozwoliło na stworzenie naturalnych, ale wysoce skutecznych kosmetyków.

DSC05804 DSC05805 DSC05806 DSC05807 DSC05812DSC05819 63 64

65 66

67

68

69

70

71

72

73

74

75

76

Dziś zestaw, który czyni cuda. Trzy kosmetyki, które wzajemnie się uzupełniają. Kosmetyki z linii Huile d’Etoile – świetlista kąpiel. Jest to linia do pełnej pielęgnacji włosów. My już na początek przyznajemy plus za bardzo kobiece i eleganckie opakowania produktów.

Szampon – 150ml. Posiada bardzo przyjemną, aksamitną konsystencję. Stosujemy jak każdy szampon, wmasowujemy w skórę głowy, a następnie spłukujemy. Przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Szampon ma bardzo ładny zapach. Szampon zapobiega wysuszeniu włosów. Nadaje im piękny blask, połysk oraz zdrowy wygląd. Włosy są odżywione, miękkie i bardzo ładnie pachną.

Maska na bazie oleju – 100ml w tubie. Maskę nakładamy na włosy od nasady po same końce. Zostawiamy na 5 min. i spłukujemy wodą. Po jej zastosowaniu włosy są jedwabiście miękkie. Maska dodaje także blasku włosom, ale nie obciąża ich. Również bardzo ładnie pachnie. Maska jest przeznaczona dla każdego rodzaju włosów.

Olejek do włosów – pojemność 50ml. Można stosować do każdego rodzaju włosów. Olejek jest przysłowiową kropką nad „i” w całej kuracji. Podbija efekty uzyskane przy pomocy szamponu i maski. Stosujemy w każdym momencie, kiedy tylko tego potrzebujemy. Możemy aplikować zarówno na suche jak i wilgotne włosy. Szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy na włosach. Nawilża włosy, nadaje im pięknego blasku oraz sprężystości. Włosy są niesamowicie miękkie i gładkie.

Zapraszamy: http://www.beabeleza.pl/

My rekomendujemy!