Kilka słów o firmie ….

Firma „WOMAX” działa na rynku nieprzerwanie od 1989 r. Jesteśmy jedynym i wyłącznym importerem chemii gospodarczej renomowanej włoskiej firmy. Lata rzetelnej pracy i doświadczeń ugruntowały nam silną pozycję marki na rynku , jak również pozwoliły nawiązać współpracę i zdobyć zaufanie największych hurtowni w branży oraz sieci handlowych na terenie całego kraju.

Nasze produkty to połączenie doskonałej jakości oraz przystępnych cen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy szeroką i kompleksową ofertę, w której zarówno duże hurtownie jak i małe sklepy chemiczne z pewnością znajdą odpowiedni asortyment dla siebie.

Oprócz chemii gospodarczej oferujemy również szeroki wachlarz produktów polskich m.in: ściereczek, szczotek, druciaków, czyścików, gąbek, rękawic, świec oraz towarów importowanych z Chin. Nasza aktualna oferta obejmuje także produkty rzadko występujące na rynku, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z niezwykłą starannością. Na Państwa życzenie zamawiamy produkty pod konkretnego odbiorcę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, promocjami oraz nowościami. Wszelkich szczegółowych informacji udzieli Państwu nasz dział handlowy.

70 71 72 73

Meglio Sgrassatore odtłuszczacz lemon spray 750 ML

ODTŁUSZCZACZ: NOWY ŚRODEK CZYSZCZĄCY O DUŻEJ KONCENTRACJI, OWOC NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH BADAŃ NAUKOWYCH MOŻE MIEĆ ZASTOSOWANIE W KAŻDYM MIEJSCU W DOMU I W PRACY. ZASTOSOWANIE:PIEKARNIKI, OKAPY, KRAJALNICE, TALERZE, ZMYWARKI, GRILLE, KOMINKI, OKNA, ŻALUZJE, ŚCIANY ZMYWALNE, TRUDNO USUWALNE PLAMY Z ODZIEŻY, BUTY SPORTOWE, POWIERZCHNIE PRACY, MEBLE PLASTIKOWE, ROWERY, SAMOCHODY, MOTOCYKLE, KOSIARKI, SILNIKI, SPRZĘTY BIUROWE, WSZYSTKIE TŁUSTE ZABRUDZENIA TRUDNE DO USUNIĘCIA.SPOSÓB UŻYCIA: SPRYSKAĆ POWIERZCHNIĘ ZABRUDZONĄ I POCZEKAĆ DO 4MIN W PRZYPADKU PLAM TRUDNO USUWALNYCH, NASTĘPNIE SPŁUKAĆ. W PRZYPADKU FILTRÓW DO OKAPU POZOSTAWIĆ NA 30MIN W ROZTWORZE WODNYM Z 10% ROZPUSZCZONEGO PRODUKTU PO CZYM SPŁUKAĆ.

Doskonały, skoncentrowany płyn Meglio przeznaczony do odtłuszczania wszelkich powierzchni i sprzętów kuchennych oraz sanitariatów.

74

Środek czyszczący mogący mieć zastosowanie w każdym miejscu w domu i pracy.

Zastosowanie: piekarniki,okapy,krajalnice,talerze,zmywarki,grille,kominki,okna,żaluzje itp.

Sposób użycia: spryskać powierzchnię zabrudzoną i poczekać do 4 min w przypadku plam trudno usuwalnych ,następnie spłukać. W przypadku filtrów do okapu pozostawić na 30 min w roztworze wodnym z 10% rozpuszczonego produktu po czym spłukać.

75

Oczyszcza bardzo skutecznie syfony w wannach, prysznicach i umywalkach.
Rozpuszcza szybko i niezawodnie włosy, tłuszcz, mydło, białko, odpadki celulozowe i inne organiczne odpady. Wszystkie resztki po użyciu produktu bardzo łatwo się spłukują.
Środek nadaje się do rur z różnego rodzaju materiałów.
Dzięki swojej specyficznej sile ciążenie jest prawie dwukrotnie cięższy niż woda. Nie powoduje korozji, nie niszczy żeliwa, pvc, plastiku, uszczelek gumowych. Rozpuszcza prawie każdy rodzaj zanieczyszczeń, przede wszystkim tłuszcze i oleiste osady, kamień moczowy. Jego duży ciężar właściwy pozwala na dotarcie do najgłębszych zakamarków w rurach kanalizacyjnych.

76

Żel WC polecany jest do zachowania higienicznej czystości i świeżości muszli WC, bidetów i pisuarów. Receptura żeli została oparta na podchlorynie, skutecznie wybiela, usuwa przebarwienia (zacieki, rdzę i inne osady) zachowując higieniczną czystość i świeżość. Odpowiednio dobrana konsystencja żelu doskonale rozprowadza się na mytej powierzchni. Działa samoczynnie nad i pod powierzchnią wody.
  • Odkamienia
  • usuwa osady z rdzy
  • skutecznie wybiela
  • nadaje połysk
  • niweluje przykre zapachy
  • działa nad i pod powierzchnią wody
  • opóźnia proces osadzania się zabrudzeń

77

Mleczko MEGLIO Crema do czyszczenia kuchenek, blatów, glazury, terakoty, wanien, brodzików, naczyń emaliowanych i ze stali nierdzewnej oraz innych powierzchni chromowanych i emaliowanych:
– bez szorowania skutecznie usuwa uporczywy brud, tłuszcz oraz naloty z kamienia osadowego i rdzy
– nie matowi i nie odbarwia czyszczonych powierzchni
– pozostawia delikatny połysk i świeży kwiatowy zapach
– nie niszczy skóry rąk
– jest przyjazne dla środowiska

Żeby szklane ścianki kabiny prysznicowej lśniły czystością, wcale nie trzeba ich ciągle czyścić. Można ułatwić sobie życie i kupić kabinę ze specjalną powłoką, na której spływająca woda nie zostawia śladów.

Powierzchnia szkła jest gładka tylko z pozoru. Tak naprawdę pozostaje na tyle nierówna i chropowata, że zatrzymują się na niej spływające krople wody. W efekcie powstają zacieki i osadza się kamień. Do tego woda, z której korzystamy w domu, zawiera wiele związków chemicznych wchodzących w reakcję ze szkłem, powodując między innymi matowienie jego powierzchni.

Aby utrzymać kabinę prysznicową w czystości, najprościej byłoby po każdej kąpieli ją spłukiwać i gumową ściągaczką do szyb usuwać wodę. Jednak to, co wydaje się najbardziej oczywiste, często jest trudne do wykonania.

Dlatego wielu producentów nakłada na szklane powierzchnie kabin specjalne powłoki, które ułatwiają utrzymanie ich w czystości.

Płyn służy do mycia kabin prysznicowych. Oczyszcza szyby z osadów kamienia i mydła oraz innych zanieczyszczeń. Nie rysuje powierzchni.

Sposób użycia:

Nanieść cienką warstwę preparatu na czyszczoną powierzchnię. Odczekać chwilkę, aż zadziała. Nie dopuścić do wyschnięcia. Spłukać wodą, wytrzeć miękką szmatką do sucha.

środki ostrożności:

– unikać kontaktu ze skórą i oczami, w przypadku dostania się płynu do oczu, wypłukać dużą ilością wody oraz zasięgnąć porady lekarza,

– chronić przed dziećmi,

– przechowywać w zamkniętym opakowaniu

78

12593922_1068186746577876_8140596357449293410_o

MEGLIO to bardzo popularna i lubiana, a przede wszystkim uznana marka zarówno na rynku włoskim jak i w innych krajach Europy. Trafiając do Polski od razu zyskała sobie rzesze zwolenników. Meglio to gama produktów o najwyższej jakości, która przewyższa większość podobnych wyrobów znanych i ogromnych koncernów, których jedyną dźwignią handlu jest reklama telewizyjna. Jako nieliczna w branży udowodniła, że jakość broni się sama…. Najlepsze opinie użytkowników świadczą o fenomenie i popularności produktów z gamy Meglio, bowiem po każdy z nich, a zwłaszcza Meglio Sgrassatore klienci chętnie sięgają.

 

My rekomendujemy !