ORLY – to marka znana na całym świecie. W asortymencie firmy znajdziemy nie tylko cudownie napigmentowane lakiery, ale również produkty do profesjonalnej pielęgnacji paznokci, a także dłoni, ciała i stóp. Lakiery, specjalistyczne odżywki, peelingi i kremy oraz lakiery hybrydowe – to tylko niektóre z dostępnych na stronie „perełek”.

RekomendacjaMarek.pl dziś w szczególności poleca przepiękne lakiery w kolorach: Vintage, Beautifully Bizarre i Window Shopping.

q

Opis producenta: Profesjonalny lakier do paznokci o pojemności 18ml. Posiada opatentowaną ergonomiczną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz optymalne działanie lakieru. Nowa formuła lakierów nie zawiera DBP, Toluenu oraz Formaldehydu.

Lakiery są w buteleczkach o pojemności 18ml, jednak wystarczy nałożyć jedną warstwę produktu, aby uzyskać pożądany efekt, dlatego lakier wystarczy nam na bardzo długo. Schnie szybko i nie pozostawia żadnych smug i grudek. Konsystencja jest odpowiednia.

 

indeks

Jest bardzo trwały, nie odpryskuje. Lakiery dostępne są w różnych gamach kolorystycznych oraz strukturach (brokatowe, gładkie). Kolor Vintage określiłabym jako kolor bardzo „rześki”, miętowy. Idealny na wiosnę oraz lato. Kolor Beautifully Bizarre – to kolor pudrowego różu, delikatny, dziewczęcy. Natomiast kolor Window Shopping – to kolor w tonacji fuksjowej. Idealny na jesień, na wieczorne wyjście, do pracy. Jest po prostu uniwersalny.

 

20

2122232425

Z wielką radością rekomendujemy markę ORLY i polecamy! <3

 

Jak Wam się podobają lakiery ORLY? Używacie, macie swoich faworytów? 🙂

Już niebawem zaprezentujemy ja „na sobie” 🙂

My rekomendujemy !

… rekomenduje – Kamila…