…kilka słów od firmy

DOMOWY KOSMETYK… kosmetyki stworzone z natury

Z dumą pragniemy podzielić się z Wami naszymi ręcznie robionymi kosmetykami. Nasze autorskie receptury powstały z serca na bazie naturalnychskładników w trosce o skórę naszych najbliższych. Zdrowa, lśniąca, prawdziwie odżywiona i nawilżona skóra, a to wszystko dzięki sile naturalnych olejów, ekstraktów roślinnych oraz witamin.

Nasze kosmetyki czerpią swą moc prosto z natury. Bierzemy z niej to, co najlepsze i pragniemy odwdzięczyć się jej tym samym. Dlatego żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach, jak również żaden składnik nie był pozyskiwany ze szkodą dla środowiska.

Ponieważ natura jest naszym wspólnym dobrem czujemy się w obowiązku podzielenia się z Wami naszym rękodziełem, dlatego powstała marka DOMOWY KOSMETYK. Naszym jedynym celem jest dobro i zdrowie naszej skóry dlatego nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy w zakresie bezpieczeństwa naszych domowych kosmetyków. Każdy z nich jest  skrupulatnie przebadany przez renomowane laboratorium. Mimo iż jesteśmy manufakturą to bezwzględnie przestrzegamy przy produkcji kosmetyków zasady Dobrych Praktyk Wytwarzania Kosmetyków (GMP).

SERUM OLEJOWE Z WITAMINĄ C I KOENZYMEM Q10 DLA KOBIET

Wykonane w naszej pracowni serum do twarzy z witaminą C to niezwykle bogate połączenie najlepszych naturalnych olejów, odmładzającego koenzymu Q10 i oczywiście zwalczającej wolne rodniki witaminy C. Tworząc je, pragnęliśmy zapewnić Twojej skórze kompleksową pielęgnację, skoncentrowaną w jednym, relaksującym kosmetyku.
Dla mnie wspaniale serum radzi sobie jako baza pod makijaż. Wszelkie podkłady czy nadmiar potu nie są widoczne na skórze, jak widać serum poradzi sobie w każdych okolicznościach. Ale najbardziej co kocham w serum? Zaraz po nałożeniu moja cera jest ciemniejsza rzekłabym , że nawet „marchewkowa”. 

 

ORGANICZNE I NATURALNE KOSMETYKI DLA MĘŻCZYZN

Ekologiczne kosmetyki są rewelacyjną odpowiedzią na potrzeby męskiej pielęgnacji. Wśród kosmetyków dla mężczyzn naszej marki znajdują się zarówno olej do brody i po goleniumydło do golenia, jak i masła do ciałakrem ochronny do twarzy i krem do rąk, zawierające w swoim składzie wyłącznie organicznesubstancje, pochodzące ze sprawdzonych, wegańskich źródeł.

Mydło do golenia oraz olej do brody i po goleniu, dzięki swojej formule składającej się z naturalnych olejów i maceratów nawilżają i zmiękczają męską skórę, koją podrażnienia i zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych. To kosmetyki, które nie tylko spełniają swoją funkcję podczas golenia, ale też pielęgnują.

W pełni naturalne kosmetyki gwarantują zdrową ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Seria kosmetyków z zieloną herbatą, na którą składają siękrem do rąkkrem do twarzy i masło do ciała chroniąc skórę przed promieniowaniem UV i działaniem wolnych rodników, opóźniają procesy starzenia, a także nawilżają skórę.

Nasze produkty to polskie kosmetyki, wolne od szkodliwych dodatków i sztucznych konserwantów. Są całkowicie bezpieczne dla skóry. Szerokie działanie pielęgnujące sprawia, że są odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku, o każdym typie skóry.

 

Olejek do twarzy sprawiły, że w końcu mój mąż nie drapie się non stop po brodzie, skóra jest nawilżona, gładka broda lśniąca i zdrowa. Dzięki tym kosmetykom mąż przekonał się do barberysty by zaraz potem pielęgnować swoją brodę. Cóż święta za pasem, Mikołaj tuż tuż więc dbajcie o swoje brody kochani Panowie !

My Rekomendujemy , a produktom i marce nadajemy REKOMENDACJĘ TYGODNIA !