Ja stosując ją na sobie, już nawet po 3 tygodniach dostrzegłam pierwsze działanie tej odżywki, moje rzęsy stały się mocniejsze i zrobiło się ich dużo więcej. Po skończeniu natomiast całej kuracji miałam w końcu długie, grube, mocne i dużo ciemniejsze rzęsy.

MoLash® to skuteczna odżywka stymulująca wzrost rzęs, która je wydłuża, zagęszcza, wzmacnia oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Popularna na całym świecie formuła odżywki do rzęs cieszy się uznaniem kobiet, które chcą mieć piękne, naturalne rzęsy i super moc zniewalającego spojrzenia.

Już po 3 tygodniach stosowania odżywki MoLash® zobaczysz, jak Twoje rzęsy nabiorą mocy – staną się wyraźnie pogrubione i wzmocnione, a po 3 miesiącach będziesz zaskoczona ich długością i spektakularną gęstością.

MoLash® to produkt najwyższej jakości – nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny – powstał dzięki połączeniu najnowszej technologii i wielu badaniom okulistycznym i dermatologicznym.

W internecie można się spotkać z opiniami , że serum wywołuje podrażnienie skóry wokół oczu szczególnie przy pierwszym użyciu (ja jednak tego nie doświadczyłam). Stosowanie odżywki jest bardzo proste, nakłada się ją za pomocą małego pędzelka u nasady rzęs po uprzednim demakijażu oczu. Należy to robić również regularnie, można jej używać raz lub dwa razy dziennie.

                                                                                                                 FINAŁ !!!

Sposób użycia: Produkt należy aplikować jednym precyzyjnym pociągnięciem wzdłuż nasady rzęs. Serum można stosować również do brwi. Produkt aplikować wieczorem na rzęsy i brwi po demakijażu. Przed użyciem należy wyjąć szkła kontaktowe.

Dla mnie efekt WOW !

My Rekomendujemy !

Comments

comments