W weekend kusimy Was kolejnymi pysznościami. Napoje Moon Brothers już kiedyś gościły u nas, ale my miałyśmy możliwość testować je po raz kolejny, a to, co pyszne lubimy polecać.

Moon Brothers – to lemoniady naturalne, które nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Są to produkty polskie. Dostaniecie je w sklepach online i w lokalach stacjonarnych, również w sklepach ze zdrową żywnością.

Moon Brothers dostępne są w kilku wariantach smakowych: kola, melon, arbuz z miętą oraz nietypowe połączenia trawa cytrynowa z imbirem i grejpfrut z rozmarynem. Lemoniady są lekko gazowane, bardzo orzeźwiające. Mają naturalny smak, nie wyczuwamy tu żadnej chemii. Wyraźnie czuć za to owoce i smaki w poszczególnych wariantach. Są bardzo soczyste. Idealnie gaszą pragnienie. Stanowią zdrową alternatywę dla innych tego typu produktów. Na naszym podium znalazły się: melon i arbuz z miętą. Pozostałe też są pyszne, ale te stały się naszymi ulubionymi. Teraz kiedy tylko mamy okazję, zaopatrujemy się w te napoje, bo są naprawdę świetne.

Zapraszamy na stronę producenta: http://moonbrothers.pl/
FB: https://www.facebook.com/moonbrothersdrink

My rekomendujemy!