Dzisiaj zaczniemy rekomendację kosmetyków  nietypowo …. przedstawię Wam na początek  kilka słów o firmie „Kosmetyki z Ameryki”

… O firmie…

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, założoną w 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą kosmetyków wiodących marek na rynku, takich jak: Sally Hansen, Loreal, Max Factor, Bourjois, Revlon, Manhattan, Astor, Miss Sporty, Rimmel, Maybelline, NYC i inne. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci. W gronie naszych klientów znajdują się odbiorcy hurtowi, salony kosmetyczne oraz wciąż powiększająca się rzesza odbiorców detalicznych.

        Wszystkie sprzedawane przez nas kosmetyki są nowe, pełnowartościowe i oryginalne. Zostały zakupione w legalnym, ewidencjonowanym obrocie handlowym. Konkurencyjne, niskie ceny osiągamy dzięki bezpośredniemu importowi zza granicy dużych ilości hurtowych od bezpośrednich dystrybutorów kosmetyków.

        W trosce o dobro klienta w naszej ofercie znaleźć można towary handlowe tylko najwyższej jakości. Wciąż udoskonalamy poziom śwadczonych usług w celu utrzymania wysokich standardów obsługi klienta. Staramy się, aby każdy potencjalny klient dokonujący u nas zakupów był z nich bezwzględnie zadowolony.

Dlatego stwierdzam, że współpraca z tą firmą to wielki zaszczyt !

Dzisiaj bierzemy pod lupę : MUA Pro-Base Prasowany Puder Do Twarzy 

Służy do szybkiego retuszu makijażu w ciągu dnia, gdy warstwa sypkiego pudru utrwalającego toaletę poranną się zużyje. Eliminuje nieestetyczny połysk, wchłaniając nadmiar sebum. Czym różnią się pudry w kamieniu? Przede wszystkim zawartością wosków i wiążących je olejków. Suche przeznaczone są do skóry przetłuszczającej się, te o kremowej konsystencji – do suchej. Przystosowane do użycia w każdej chwili: nie pylą, mają wygodne, eleganckie puderniczki (najczęściej z lusterkiem i aplikatorem). Są nowoczesne, choć dawne puzderka z imiennymi grawerunkami i wymiennymi wkładami wciąż mogą budzić duży sentyment. Pamiętaj, że o puder trzeba dbać. Przede wszystkim gdy na gąbeczce pojawia się osad, trzeba ją wyprać w płynie do demakijażu lub szamponie.

 

My Rekomendujemy !   KOSMETYKIZAMERYKI <- Klik