Jeśli czekaliście na naszą opinię o produktach Muurla Design to zapraszamy Was serdecznie!

Nie ukrywamy, że same bardzo się cieszymy i jesteśmy niezwykle podekscytowane będąc w posiadaniu takich cudeniek.

Nie mogłyśmy się doczekać, kiedy zdamy Wam relację z testów, więc szybciutko przechodzimy do rzeczy.

Wszystko o marce Muurla Design mogliście znaleźć w poprzednim poście, a dziś przedstawimy Wam konkretne produkty.

Naczynia żaroodporne – są cudne. Jeszcze nie miałyśmy w swojej kolekcji takich pięknych naczyń do zapiekania. Naczynia są emaliowane, wykonane z wysokiej jakości emalii gładkiej w dotyku. Ich wzór to ewidentnie inspiracją naturą. Są przepiękne, idealne w swojej prostocie i oryginalne. Są bardzo wygodne w użyciu i praktyczne. Dzięki uchwytom możemy bez problemu przenieść gorące naczynie w inne miejsce. W naszych tradycyjnych naczyniach żaroodpornych bardzo często te uchwyty są bardzo wąskie i nieporęczne. Jedzenie nie przypala się, za to ładnie zapieka. Naczynie jest bardzo praktyczne i uniwersalne. Możemy w nim przygotować potrawę, upiec i podać na stół. Na pewno będzie dodatkową ozdobą stołu.  Naczynie możemy używać w piekarniku i na różnych rodzajach kuchenek. Można myć w zmywarce.

Rondelki emaliowane białe z motywami inspirowanymi naturą. Wykonane są z takiego samego materiału, co naczynia żaroodporne. Bardzo trwałe, solidne i praktyczne. Posiadają długą rączkę, co jest bardzo dużym plusem według nas i dziubek. Dzięki temu mamy pewność, że nic się nam nie rozleje i nie pobrudzi. Możemy wygodne i szybko ugotować wodę, mleko, przyrządzić pyszny sos i wiele innych potraw. Rondelki również można myć w zmywarce.

A na przysłowiowy deser mamy przepiękne świeczniki z motywem fińskiego renifera nas oczarowały. Duże, solidnie wykonane, z grubego, przezroczystego, gładkiego szkła. Renifer natomiast jest koloru białego. Świecznik można używać jako wazon lub po prostu jako szklana ozdoba. Bardzo nam się podoba motyw renifera, który nawiązuje do Finlandii – ojczyzny Muurla. Świeczników oczywiście nie można myć w zmywarce, co jest oczywiste, ale dla takich piękności jesteśmy w stanie się poświecić.

Jak Wam się podobają produkty marki Muurla? Nam bardzo! Jesteśmy oczarowane i oczywiście rekomendujemy!

Zapraszamy na fińską stronę Muurla: http://www.muurla.com/
oraz na FB Muurla Polska: https://www.facebook.com/Muurla-Polska-823859454376326/?fref=ts

02202402951525354014015016017018 (2)018019021DSC04130DSC04068

 

My rekomendujemy !