Lubicie dostawać prezenty? My bardzo! A jeszcze bardziej lubimy je ofiarowywać. Często jednak brakuje nam pomysłu na oryginalny prezent, zachodzimy w głowę co możemy ofiarować jubilatowi, czego on jeszcze nie posiada.

Najlepszy prezent to ten personalizowany, stworzony specjalnie dla tej konkretnej osoby i z myślą o niej. Wtedy właśnie z pomocą przychodzi MyGiftDNA. Już kiedyś pisałyśmy Wam o fenomenie tego sklepu. Dziś, kiedy zbliżają się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia z przyjemnością przypominamy Wam sklep internetowy MyGiftDNA i prezentujemy kolejny produkt (a właściwie produkty z oferty firmy).

Mamy wrażenie, że na stronie https://mygiftdna.pl/ jest wszystko to, co same chciałybyśmy dostać lub to, czym chciałybyśmy obdarować bliskich. Znajdziemy tu niewątpliwie wyjątkowe prezenty, często bardzo unikatowe. Na nasze życzenie zostanie wykonany odpowiedni grawer, dedykacja, a wszystko zapakowane tak, że od razu możemy wręczyć jubilatom. Znajdziemy tu prezenty dla dzieci i dla dorosłych, na specjalne okazje i bez okazji.

Tym razem przentujemy skórzany zestaw, w skład którego wchodzi portfel, długopis oraz brelok na klucze. Wszystko zapakowane w eleganckie, czarne pudełko. Grawer oczywiście został wykonany na nasze życzenie, dla konkretnej osoby i jest on robiony techniką laserową przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Zarówno grawer jak i poszczególne elementy zestawu wykonane są z najwyższą starannością i z dbałością o szczegóły. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Portfel jest bardzo praktyczny, posiada przegródki na banknoty, monety oraz karty kredytowe. Brelok przyda się na pewno do kluczy, które od teraz będą ładnie się prezentowały. A długopis potrzebny jest zawsze, zwłaszcza taki! Jest wygodny i poręczny w trzymaniu podczas pisania. Pisze się nim lekko i przyjemnie i nie ma wątpliwości do kogo należy.
Musimy Wam wspomnieć, że zamawiając paczkę na stronie od razu dowiadujecie się kiedy będzie Wam dostarczona. Obok konkretnych przedmiotów bije licznik informujący o czasie dostawy. Przeważnie paczka będzie u Was już na drugi dzień.

Warto się rozejrzeć: https://mygiftdna.pl/
FB: https://www.facebook.com/MyGiftDNA/
My rekomendujemy!