Lubicie nalewki? My bardzo! Nalewka Wawelska – to jedna z najlepszych nalewek jakie kiedykolwiek piłyśmy. Firma działa od 1979 roku. Nalewka Wawelska to firma rodzinna. Od 2005 produkuje nalewki smakowe. Nalewki w różnych wersjach smakowych, w różnych pięknych karafkach, o różnych gabarytach i różnym stężeniu procentowym alkoholu.

My testowałyśmy 5 nalewek. Prawda, że butelki są prześliczne? Niektóre nalewki nam się skończyły, ale buteleczki pozostają z nami (może jakimś cudem same się zapełnią na nowo). Na pewno je wykorzystamy dalej. Dodajmy, iż stylowe etykietki dołączone do karafek są ręcznie tłoczone. Testowałyśmy następujące wersje smakowe nalewek: malinową, pigwową, o smaku czarnej porzeczki, wiśniową i miodowo – różaną. Oczywiście to nie wszystkie warianty smakowe dostępne w ofercie firmy. Każda nasza nalewka ma 30%. Każda jest pyszna i niezwykle aromatyczna. Wyraźnie wyczuwamy z jakim smakiem mamy do czynienia. Nalewki niesamowicie rozgrzewają, są idealne podczas przeziębień. Nie raz nam pomogły i obyło się bez lekarstw. Nalewki posiadają działanie relaksujące i uspokajające (oczywiście pite w odpowiednich ilościach). Wszystkie nalewki posiadają klarowny kolor i po prostu pięknie się prezentują.

Nalewka malinowa – smak świeżych słodko – kwaśnych malin. Bardzo owocowa.
Nalewka pigwowa – smak cierpki, ale przy tym słodko – kwaśny. Nalewka ta doskonale wpływa na trawienia.
Nalewka o smaku czarnej porzeczki – bardzo owocowa, soczysta czarna porzeczka. Producent poleca na ogólne wzmocnienie organizmu i problemy z górnymi drogami oddechowymi.
Nalewka wiśniowa – to lekko kwaskowy smak, z posmakiem pestki, który jest faktycznie wyczuwalny i nadaje oryginalności temu trunkowi.
Nalewka miodowo – różana – słodki smak miodu przełamany goryczką intensywnej róży. Bardzo oryginalny smak.

Te nalewki są genialne. Czuć to po prostu najwyższą jakość i serce włożone w przygotowanie trunku. Polecamy na prezent dla bliskich pod choinkę. Na pewno będą zadowoleni i być może podzielą się z Wami.

Zapraszamy: http://www.nalewkawawelska.pl/

My rekomendujemy!