Czy znacie markę Narcissus? My do niedawna nie znałyśmy, ale na szczęście nadrobiłyśmy te braki i spieszymy Wam opowiedzieć o marce oraz o oryginalnych produktach, które produkuje. Marka słynie z produkcji kołozeszytów, kołozeszytów z przekładkami, zeszytów w okładce PP w kolorze tęczy oraz torebek i plecaków 2D. Te ostatnie zostały wprowadzone na rynek w styczniu 2016 roku. Narcissus jest dość młodą marką na rynku polskim, ale produkty już zostały okrzyknięte hitami modowymi 2016 roku.

13474254_902639649865555_160084232_n

125

Dziś chcemy zaprezentować bardzo ciekawy produkt, jakim jest torebka 2D. Nasza jest w kolorze różowo-białym z żółto-czarnym paskiem. Design torebki inspirowany jest kreskówkami. Przyznajcie, że połączenie kolorów jest oryginalne i dość odważne? Sam fason torebki jest również niestandardowy i od razu widać, że mamy do czynienia z efektem 2D. Nam się to niesamowicie podoba. Torebka przyciąga uwagę innych osób i o to właśnie chodzi. Torebka ma wymiary 29x36cm oraz 2cm głębokości. Posiada wbudowany zamek, dzięki czemu możemy ją poszerzyć do 7 cm,
jeśli nie mieszczą nam się rzeczy, które chcemy zapakować. Oczywiście w sklepie Narcissus znajdziecie także inne wielkości i kolory torebek. Pasek można regulować, co jest kolejnym plusem. Otwierając torebkę również widzimy efekt 2D. Kolejne bardzo ciekawe i niestandardowe rozwiązanie. Z przodu posiada główną dużą kieszeń oraz małą na drobne rzeczy. Z tyłu znajduje się kolejna kieszonka, tym razem zapinana na zamek. Cała torebka jest zamykana na zatrzask, co sprawia, że jest bezpieczna, nic nam nie wypadnie. Jeśli jeszcze nie jesteście zachwyceni tym produktem, dodamy, że torebka posiada 2 lata gwarancji. Super, prawda? Torebka to niewątpliwie modny, ale również praktyczny i użyteczny przedmiot. Jest uniwersalna, idealna zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych kobiet.

126

127

129

130

Zapraszamy zatem na oryginalne i modne zakupy: http://narcissus.pl/
FB: https://www.facebook.com/Narcissus-609966122466244/?__mref=message_bubble

My rekomendujemy!