Jak umilić sobie jesienne i chłodne dni, kiedy mamy pragnienie, ale znudziły już nam się ciepłe napoje lub po prostu nie możemy się nimi napić? Polecamy Wam Bombillę! Już kiedyś wspominałyśmy Wam o tych napojach. Lubimy jednak wracać do tego, co dobre i sprawdzone. Bombilla gasi pragnienie nie tylko w ciepłe, ale również chłodniejsze dni.

Jest to napój naturalny i zdrowy. Powstaje na bazie Yerba Mate. Słodzony jest nie cukrami, a naturalnymi owocami. Nie zawiera konserwantów. Jest owocowy, dostępny w różnych wersjach smakowych lub w wersji klasycznej. Bombilla to napój lekko gazowany. Doskonale gasi pragnienie, orzeźwia, dodaje energii. Jeśli chodzi o walory smakowe – to każda Bombilla jest inna. Nam smakuje zarówno ta oryginalna czyli klasyczna wersja, jak również wszystkie owocowe czyli smakowe. Nasz faworyt?  Trudno stwierdzić, bo każda Bombilla jest inna, ale  każda równie pyszna.

Bardzo intensywny smak owocowy w połączeniu z Yerba Mate to naprawdę coś wyjątkowego i godnego spróbowania. Jest to zdrowa alternatywa dla niezdrowych produktów tego typu, więc warto się skusić, prawda? Czy to Bombilla black, yellow, red czy classic – każda nam smakuje wyśmienicie!

Więcej o Bombilli przeczytacie tu: http://bombilladrink.com/
FB: https://www.facebook.com/BombillaDrink
My rekomendujemy!