Neicha – witamy w świecie ekskluzywnych rzęs

Najpierw kilak słów na temat marki Neicha. Jest to marka stosunkowa nowa na naszym rynku, ale prężnie się rozwijająca. Wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem marki w Polsce jest Neicha Poland. Neicha działa na rynku międzynarodowym w wielu krajach, m.in. w USA, w Niemczech, w Kanadzie, w Brazylii, w Rosji. W ofercie marki znajdziemy nie tylko najróżniejsze modele sztucznych rzęs i kępek, ale także profesjonalne kleje i preparaty do sztucznych rzęs oraz akcesoria do makijażu. Na produktach marki Neicha pracują znane wizażystki i stylistki. Na stronie http://www.neicha.pl/ znajdziemy profesjonalne porady na temat tego, jak aplikować sztuczne rzęsy, jak o nie dbać, oraz jak je zdejmować.

Nasz model rzęs to 502. Dzięki temu, że są tu i krótsze i cieńsze oraz dłuższe i bardziej gęste włoski rzęsy na oku wyglądają bardzo naturalnie. Wraz z rzęsami otrzymałyśmy również klej do rzęs. Rzęsy są bardzo starannie wykonane, z dbałością o szczegóły. Wykonywane są ręcznie. Równo przycięte. Ich aplikacja jest szybka i wygodna. Rzęsy są wielokrotnego użytku, należy tylko pamiętać o ich prawidłowej pielęgnacji. Sprawiały, że nie musiałyśmy codziennie tuszować rzęs, wystarczyło nakleić rzęsy Neicha i gotowe! Idealne do mocniejszego makijażu, makijażu wieczorowego i na imprezę, ale także na co dzień.

Od marki Neicha otrzymałyśmy także kompaktowy pędzel do makijażu. Wygląda uroczo i elegancko, aż szkoda go używać. Plusem jest etui dołączone do pędzla utrzymane w tej samej szacie graficznej. Dzięki zapinanemu etui, pędzel przechowujemy w higienicznych warunkach i zawsze możemy mieć go przy sobie, również w podróży. Posiada bardzo gęste włosie, jest delikatny i miękki. Aplikacja pudru takim pędzlem to czysta przyjemność. Pędzel jest dobrze wyprofilowany, dzięki czemu puder rozprowadza się równomiernie, nie tworzy plam na twarzy.  Jest także stabilny, nie wypada z dłoni. Nie możemy się na niego napatrzeć 🙂

Silikonowa zalotka to must have w kobiecej kosmetyczne. Ta od marki Neicha jest wygodna w użyciu. Szybko i precyzyjnie podkręca rzęsy nadając im objętości. Rzęsy są uniesione u nasady przez bardzo długi czas. Zalotka jest z nami bardzo długo i nic złego się z nią nie dzieje, idealnie sprawdza się każdego dnia.

Ciekawe produkt, prawda?

Kupicie je tu: http://www.neicha.pl/kategoria/rzesy-strip-lashes-na-pasku
FB: https://www.facebook.com/neichapoland/

My rekomendujemy!