Pomysł otwarcia sklepu ekologicznego zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Po okresie planowania, niejednej nieprzespanej nocy oraz pomimo wielu obaw naszych mężów, zapadła decyzja i tak powstała BIO-KRAINA.pl.

Żadna z nas nie jest handlowcem. Nasze wykształcenie i wykonywane do tej pory zawody dalekie są od branży spożywczej, czy kosmetycznej. Jednak w trosce o zdrowie naszych bliskich i nasze zaczęłyśmy poszukiwać naturalnej, zdrowej żywności, kosmetyków oraz licznych produktów dla naszych dzieci.

Okazało się, wbrew pozorom i obawom wielu osób, że zdrowe i ekologiczne może być smaczne.

Asortyment naszego sklepu obejmuje oprócz produktów spożywczych: kosmetyki naturalne dla dorosłych i dzieci, ekologiczne środki czystości, pieluchy wielorazowe i akcesoria niemowlęce oraz zabawki ekologiczne.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do tych, którym nie jest obojętne w jaki sposób się odżywiają i jakich produktów używają na co dzień. Także do osób, które poszukują optymalnych dla siebie diet. Do osób, które wybrały wegetarianizm lub weganizm. Do osób, które lubią eksperymentować w kuchni i poszukują nowych ciekawych, czasem egzotycznych smaków. A także do osób, których własny organizm zbuntował się przeciw dotychczasowej diecie i zmusił ich do zmiany sposobu odżywiania. Przygotowałyśmy specjalne kategorie produktów dla diabetyków oraz dla osób, które nie tolerują glutenu i laktozy. Osoby, które cenią jakość produktów, których używają oraz które dbają o zdrowie swoje i najbliższych znajdą u nas wszystko, by przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki. Wśród produktów spożywczych oferowanych w sklepie BIO-KRAINA.pl znajdą Państwo też wiele produktów niemodyfikowanych genetycznie.

Zapewniamy, że sprzedawane przez nas produkty są nie tylko zdrowe i bezpieczne ale także doskonale smakują. Wystarczy kilka dobrych pomysłów na ich przygotowanie. Dlatego zapraszamy Państwa na nasz fanpage na facebooku, gdzie będą Państwo mogli znaleźć wiele dodatkowych informacji, przepisów i pomysłów.

13 14

Same jesteśmy pierwszymi klientami w naszym sklepie. Staramy się poznać i wypróbować każdy produkt, który mamy w ofercie.

Zapraszamy wszystkich, którym zależy na życiu w zgodzie z naturą, zdrowiu oraz atrakcyjnym wyglądzie. W naszym sklepie znajdą Państwo również wiele produktów, które nadają się na ciekawy i niebanalny prezent.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były zawsze udane. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą lub realizacją zamówienia, jesteśmy do dyspozycji.

Zajrzyj na www.BIO-KRAINA.pl i bądź…

Zawsze EKO!

Bio-Kraina ufundowała nagrody w naszym konkursie na który zapraszamy: www.RekomendacjaMarek.pl