Dziś przychodzimy do Was z batonami. Nie są to jednak zwykłe batony. Prezentujemy batony nadziane bakaliami. Firma Oho Idea Natura stworzyła batony na miarę XXI wieku wychodząc naprzeciw konsumentom. W czasach, kiedy panuje moda na to, co „light” i „fit” Oho stworzyło batony, które zadowolą każdego. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym i modnym.

Batony Oho:
– są nie tylko wegetariańskie, ale również wegańskie
– jest to produkt bezglutenowy
– nie zawierają cukru, ani innych substancji słodzących
– produkowane z naturalnych składników
– najwyższa jakość produktu

044 045 046 048 049 052 053

Do wyboru mamy dwa batoniki: Malaika i Mauro.

Skład batoników jest pysznie bakaliowy.

Malaika: daktyle, figi, rodzynki, słonecznik, jagody goji, wiórki kokosowe, nasiona chia

Mauro: daktyle, figi, rodzynki, słonecznik, orzechy laskowe, migdały, kakao

Batony mają bardzo zwartą i zbitą konsystencję, nie są jednak przy tym twarde, ani też nie kruszą się. Ich konsystencja jest taka, jaka być powinna. Każde bakalie są wyraźnie wyczuwalne, a jednocześnie razem tworzą bardzo ciekawy i wyrazisty smak. Słodko – kwaskowe batoniki to idealna przekąska dla dorosłych, dzieci, sportowców i dla każdego, kto ma ochotę na coś pożywnego i zdrowego. Są też idealne na tzw. mały głód. Naszym faworytem jest kakaowy, a wręcz czekoladowy Mauro. Połączenie kakao i przeróżnych bakalii jest naprawdę pyszne! Koniecznie spróbujcie.
Wiecie co jeszcze nam się podoba w batonikach? Szata graficzna ich opakowań. Kolorowe, wesołe i optymistyczne. Patrzymy i po prostu uśmiech sam pojawia nam się na ustach. Bardzo ładnie wyglądają i jeszcze lepiej smakują!

Tu możecie zakupić batoniki: http://www.ohonatura.com/

Zapraszamy również na FB Oho: https://www.facebook.com/OhoNatura

My rekomendujemy!