Żeby narobić Wam jeszcze większej ochoty zarówno na batony, jak i na udział w konkursie oraz oczywiście na wygraną (możecie wygrać te pyszności w naszym wielkim konkursie!) przypomnimy Wam o pysznej przekąsce od firmy OHO Natura. Batony występują w dwóch smakach. Są to produkty bezglutenowe, bez dodatku cukru, barwników i polepszaczy smaku, są wegańskie i wegetariańskie.

132

Niezmiennie zachwyca nas wesoła szata graficzna opakowań batonów. Jest piękna, kolorowa, kojarzy nam się z latem, ciepłem, słońcem i wakacjami w Tropikach. Rozmarzyłyśmy się!

Naszym faworytem pozostaje kakaowy MAURO. W jego skład wchodzą daktyle, figi, rodzynki, słonecznik, orzechy laskowe, migdały, kakao. Jednak MALAIKI rzecz jasna też sobie nie odmawiamy. W jej skład wchodzą: daktyle, figi, rodzynki, słonecznik, jagody goji, wiórki kokosowe, nasiona chia.

Batony posiadają gramaturę 60g. Jest to pożywna, sycąca i zdrowa przekąska. Dodaje mnóstwo energii. Idealna między posiłkami. Polecamy dzieciom, dorosłym, sportowcom, ludziom aktywnym, osobom na diecie, lub tym, którzy lubią po prostu zjeść coś pysznego, a jednocześnie zdrowego, krótko mówiąc – polecamy wszystkim. Pamiętajcie, że te małe i niepozorne batoniki są źródłem wielu witamin i mikroelementów. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym.
Batony zdobyły już kilka nagród i certyfikatów, więc jeśli jeszcze ich nie próbowaliście, to koniecznie pora nadrobić zaległości i przekonać się na własne kubki smakowe, jakie są pyszne!

Produkty do kupienia stacjonarnie, a także online: http://www.ohonatura.com/

FB: https://www.facebook.com/OhoNatura

My rekomendujemy!